Судове рішення #37163593

12.05.2014


Справа №271/1143/13-ц

Провадження № 6/271/124/14


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


12 травня 2014 року

Червоногвардійський районний суд м. Макіївки Донецької області у складі

головуючої судді Заставенко М.О.,

при секретарі Босовій О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Макіївці подання Червоногвардійського відділу державної виконавчої служби Макіївського міського управління юстиції про оголошення розшуку боржника громадянки ОСОБА_1,-


ВСТАНОВИВ:

На виконанні в Червоногвардійському відділі держаної виконавчої служби Макіївського міського управляння юстиції знаходиться виконавчий лист № 2/271/740 від 28.11.2013 року, про зобов?язання ОСОБА_1 не перешкоджати ОСОБА_2 у здійсненні встановленого порядку спілкувань та побачень з сином ОСОБА_3 шляхом примусової передачі дитини від ОСОБА_1 до ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_1.

До суду надійшло подання Червоногвардійського відділу держаної виконавчої служби Макіївського міського управляння юстиції про оголошення розшуку боржника громадянки ОСОБА_1, яке мотивоване тим, що за адресою: АДРЕСА_1 ОСОБА_1 не мешкає та не зареєстрована. Будинок 12.04.2013 року проданий та належить ОСОБА_4 на підставі договору купівлі-продажу від 12.04.2013 року за № ВТЕ 227638. Прийнятими державним виконавцем заходами, встановити місце мешкання боржника не надалося можливим.

Представник Червоногвардійського відділу державної виконавчої служби Макіївського МУЮ та заінтересовані особи до судового засідання не з'явилися, будучи належним чином повідомлені про час та місце розгляду подання, їх неявка не є перешкодою для вирішення питання про оголошення розшуку, тому суд розглядає подання за їх відсутністю.

Дослідивши та проаналізувавши матеріали додані до клопотання, а також матеріали цивільної справи № 2/271/740/13, суд встановив наступне.

Як убачається з довідки адресно-довідкового підрозділу ГУДМС України в Донецькій області, ОСОБА_1, 10.04.2013 року знята з реєстрації за адресою: АДРЕСА_1 та по Донецькій області зареєстрованою не значиться.

Відповідно до ст. 40 ЗУ «Про виконавче провадження» у разі відсутності відомостей про місце проживання, перебування чи місцезнаходження боржника - фізичної особи за виконавчими документами державний виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про оголошення розшуку боржника.

Відповідно до частини 1 статті 375 ЦПК України, розшук боржника або дитини оголошується за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) боржника або дитини чи місцезнаходженням їхнього майна, або за місцем проживання (перебування) стягувача.

На підставі викладеного, суд вважає за необхідне подання задовольнити і оголосити розшук боржника ОСОБА_1 за місцем виконання рішення.

На підставі ст. 375 ЦПК України, керуючись ст.ст. 208-210 ЦПК України,-


УХВАЛИВ:

Оголосити розшук боржника ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, останнє відоме зареєстроване місце проживання якої, АДРЕСА_1.

Розшук боржника оголосити за місцем виконання рішення, а саме, виконавчого листа № 2/271/740 від 28.11.2013 року, виданого на підставі рішення Червоногвардійського районного суду міста Макіївки про про зобов?язання ОСОБА_1 не перешкоджати ОСОБА_2 у здійсненні встановленого порядку спілкувань та побачень з сином ОСОБА_3 шляхом примусової передачі дитини від ОСОБА_1 до ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_1.

Копію ухвали направити до Червоногвардійського РВ Макіївського МУ ГУМВС України в Донецькій області, для виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.


СУДДЯ: М.О.Заставенко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація