Справа № 256/402/14-п
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 лютого 2014 року суддя Калінінського районного суду м. Донецька Ткаченко Л.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з Калінінського РВ ДМУ УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає за адресою: АДРЕСА_1,
за ст.173-2 КпАП України,
В С Т А Н О В И В:
До Калінінського районного суду м. Донецька надійшов адміністративний протокол відносно ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 173-2 КпАП України.
Відповідно до вимог ст.278 КУпАП України, орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує ряд питань, в тому числі, чи правильно складені протоколи та інші матеріали адміністративної справи, чи відповідають вони чинному законодавству України.
Зазначений адміністративний протокол не відповідає вимогам ст.256 КУпАП України, а саме: в протоколі повністю не зазначена норма матеріального права, яка була порушена ОСОБА_1, тобто не конкретизована частина ст. 173-2 КпАП України.
Суд вважає необхідним повернути матеріал про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 до Калінінського РВ ДМУ УМВС України в Донецькій області для усунення зазначених недоліків.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 278,256 КУпАП України, суд, -
П О С Т А Н О В И В :
Адміністративний матеріал про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП України повернути до Калінінського РВ ДМУ УМВС України в Донецькій області для усунення зазначених в постанові недоліків.
Постанова в порядку адміністративного провадження оскарженню не підлягає.
СУДДЯ
11.02.2014