ЄУ№257/5092/14-ц
Провадження №2/257/1660/14
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 травня 2014 року Суддя Київського районного суду м. Донецька Попревич В.М., ознайомившись з матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» про повернення незаконно списаних грошових коштів, а також зняття з реєстрації обмеження у вигляді залогу, -
В С Т А Н О В И В :
До провадження Київського районного суду м. Донецька надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» про повернення незаконно списаних грошових коштів, а також зняття з реєстрації обмеження у вигляді залогу.
Відповідно до ч. 2 ст. 109 ЦПК України, позови до юридичних осіб пред'являються в суд за їхнім місцем знаходження.
Як вбачається з позовної заяви відповідач: публічне акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк» знаходиться за адресою: 49000, місто Дніпропетровськ, вулиця Набережна Перемоги, будинок 50.
Оскільки вимоги ст. ст. 110, 114 ЦПК України не поширюються на правовідносини вказаного спору, то дана позовна заява непідсудна Київському районному суду міста Донецька, і даний позов повинен пред'являтися до суду у встановленому порядку за місцем знаходження відповідача.
Відповідно до ст. 115 ЦПК України, якщо суддя вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду, про що постановляється ухвала. Ухвала суду разом із заявою та всіма додатками до неї надсилається позивачеві.
З огляду на викладені обставини і те, що суд не розглядав справу по суті, то позовна заява підлягає поверненню позивачці для подання до належного суду.
На підставі викладеного та керуючись ст. 109, 110, 114, 115, 209 ЦПК України, суддя,-
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» про повернення незаконно списаних грошових коштів, а також зняття з реєстрації обмеження у вигляді залогу, повернути позивачу для подання до належного суду.
Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана протягом п'яти днів з дня її отримання.
Суддя: