Судове рішення #37143191

Справа № 761/15147/14-к

Провадження №1-в/761/292/2014


У Х В А Л А

іменем України


02 червня 2014 року Шевченківський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді Ястребова Д.О.


розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві у режимі відеокофернцзв'язку клопотання начальника Київського слідчого ізолятора Управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київської області про скорочення

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Тузли Татарбунівського району Одеської області, громадянина України, українця, який має середньо-спеціальну освіту, розлучений, має на утриманні одну неповнолітню дитину, не працює, зареєстрований АДРЕСА_1 та проживав АДРЕСА_2, засудженого 15.03.2011 вироком Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області за ч. 3 ст. 185 КК України до п'яти років позбавлення волі із звільненням на підставі ст. 75 КК України від відбування покарання з іспитовим строком три роки, 14.06.2013 ухвалою Переяслав-Хмельницького міськаройонного суду Київської області звільнення скасовано,

строку покарання на підставі ст. 6 Закону України «Про амністію у 2014 році»,

за участі

секретар судового засідання Ковальов О. В. ,


прокурор Назарук В. С. ,

засуджений ОСОБА_1 ,


В С Т А Н О В И В :

До суду звернувся начальник Київського слідчого ізолятора управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській обл. із клопотанням про скорочення наполовину не відбутої частини покарання ОСОБА_1 на підставі ст. 6 Закону України «Про амністію у 2014 році». Клопотання мотивовано тим, що ОСОБА_1 має неповнолітню дитину, зарекомендував себе позитивно, має одне заохочення, стягнень не має, на бесіди виховного характеру реагує позитивно.

Заслухавши думку прокурора та засудженого, які вважають наявними підстави для скорочення строку покарання, суд вважає наявними підстави для застосування ст. 6 Закону України «Про амністію у 2014 році» й скорочення наполовину не відбутої частини покарання.

Вироком Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 15 березня 2011 року ОСОБА_1 засуджено за ч. 3 ст. 185 КК України до п'яти років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України від відбування призначеного покарання його звільнено, якщо протягом трьох років іспитового строку він не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов'язки (а. с. а. с. 5-9 особової справи).

Ухвалою Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 14 червня 2013 року звільнення засудженого ОСОБА_1 від відбування покарання з іспитовим строком скасовано у зв'язку із невиконанням покладених на нього обов'язків (а. с. а. с. 10-11 особової справи).

На час розгляду клопотання засуджений ОСОБА_1 відбув 9 місяців 4 дні строку покарання, й до нього підлягає застосуванню ст. 6 Закону України «Про амністію у 2014 році». У зв'язку із цим строк невідбутого покарання за вироком Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 15 березня 2011 року у виді позбавлення волі засудженому підлягає скороченню наполовину.

Підстави, передбачені ст. 8 зазначеного Закону, що унеможливлюють його застосування, відсутні.

На підставі викладеного й ст. 6 Закону України «Про амністію у 2014 році», керуючись ст. 9 цього Закону, ст. 539 КПК України, суд,-


У Х В А Л И В :

ОСОБА_1 скоротити строк призначеного вироком Переяслав-Хмельницького районного суду Київської області від 15 березня 2011 року за ч. 3 ст. 185 КК України наполовину, визначивши до подальшого відбуття покарання два роки один місяць тринадцять днів позбавлення полі.

На ухвалу суду протягом семи днів із дня її винесення можуть бути подані апеляції до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва. Якщо ухвалу постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії.

Ухвала суду набирає законної сили на наступний день після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо таку не подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.


Головуючий:

суддя




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація