Справа № 2-2382/2007 p.
РІШЕННЯ
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
13 листопада 2007 року Амвросіївський районний суд Донецької області
в складі: головуючого - Толок Ю.М.
при секретарі - Гнилицькій О.В.
з участю відповідача - ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в мАмвросіївка цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу,
встановив:
31.10.2007 року ОСОБА_2 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу, мотивуючи свої позовні вимоги тим, що 20.01.2005 року було зареєстровано її шлюб з відповідачем, але спільне життя з ним не склалося в зв'язку з відсутністю взаємопорозуміння щодо питань сім»ї та сімейних відносин, шлюбні відносини не підтримують з березня 2007 року. Спільне господарство не ведеться. Спору про розподіл майна не мають. Від шлюбу сторони мають неповнолітню дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Позивачка ОСОБА_2 у судове засідання не з»явилася, згідно заяви просить розглянути справу у її відсутність, на задоволенні своїх позовних вимог наполягає, також просить неповнолітню дитину ОСОБА_3 залишити на вихованні при ній.
Відповідач ОСОБА_1 у судовому засіданні з позовними вимогамиОСОБА_2 згоден, не заперечував проти розірвання шлюбу.
Вислухавши відповідача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що сім'я розпалася, збереження її неможливе, тому позов підлягає задоволенню.
На підставі викладеного керуючись ст. ст. 208, 213, 214, 215 ЦПК України, ст. ст. 110, 112 Сімейного кодексу України, суд
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_2 задовольнити.
Розірвати шлюб міжОСОБА_2, 1978 року народження, та ОСОБА_1, 1970 року народження, зареєстрований у відділі реєстрації актів громадянського стану Амвросіївського районного управління юстиції Донецької області 20 січня 2005 року. Актовий записНОМЕР_1
Стягнути при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 25 (двадцять п"ять) гривень 50 копійок.
ОСОБА_2 від сплати судового збору звільнити.
Неповнолітню дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, залишити на вихованні у ОСОБА_2.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Донецької області через Амвросіївський районний суд.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання
заяви про апеляційне оскарження.
- Номер: 6/712/341/18
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-2382/07
- Суд: Соснівський районний суд м. Черкаси
- Суддя: Толок Ю.М.
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.08.2018
- Дата етапу: 03.09.2018
- Номер: 2-во/191/46/22
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-2382/07
- Суд: Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області
- Суддя: Толок Ю.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 29.11.2022
- Дата етапу: 29.11.2022