Справа №2-1616 /2007р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 листопада 2007 року Фастівський міськрайонний суд Київської області в складі:
головуючого судді - БАРТКО В.М.,
при секретарі - ГЕРАСИК Т.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Фастові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач звернувся до суду з вищевказаним позовом, посилаючись на те, що з відповідачкою спільне життя не склалося через різні характери та погляди на життя, із-за чого в сім'ї часто виникають сварки та непорозуміння, що призвело до втрати почуттів один до одного .
В судовому засіданні позивач підтримав свої позовні вимоги, і пояснив суду, що тривалий час вони з відповідачкою не підтримують шлюбних стосунків, збереження сім'ї вважає неможливим, строк наданий на примирення позитивного результату не дав.
Відповідачка в судовому засіданні проти задоволення позову не заперечувала, на розлучення згодна.
Суд, вислухавши пояснення сторін, вивчивши письмові матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що 16 червня 2001 року сторони зареєстрували шлюб у Борівській селищній раді Фастівського району Київської області, про що зроблено відповідний запис в книзі реєстрації шлюбів за № 26. Від даного шлюбу сторони мають двох неповнолітніх дітей. Тривалий час сторони не підтримують шлюбних стосунків. Шлюб носить лише формальний характер, а тому позов підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст.60, 209, 212, 213, 215 ЦПК України, ст.56, 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовільнити.
Шлюб зареєстрований 16.06.2001 року сторони зареєстрували шлюб у Борівській селищній раді Фастівського району Київської області, актовий запис № 26 між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС обов'язок щодо сплати державного мита в сумі 17 гривень покласти на ОСОБА_1, звільнивши ОСОБА_2
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Київської області через Фастівський міськрайонний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України
- Номер: 2-р/204/5/19
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-1616/2007
- Суд: Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Бартко В.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 07.10.2019
- Дата етапу: 05.11.2019