Судове рішення #3709057

Справа № 2- 448

2008 p.

ЗАОЧНЕ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

29. 02. 2008 р.     Біляївського районного суду.

в складі; головуючого судді    Груца Е.Е.     Одеської області,

при секретарі:   Ткаченко В.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.  Біляївка цивільну справу за позовом; ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,  суд -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів в розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітків щомісяця,  і пояснила,  що з відповідачем по справі вона знаходилася в зареєстрованому шлюбі,  який було розірвано 14 березня 2003 року відділом РАГСу,  Біляївського РУЮ,  Одеської області,  актовий запис № 49.

Від даного шлюбу у сторін є донька Валерія ІНФОРМАЦІЯ_1,  яка мешкає з позивачкою та знаходиться на її утриманні.

В зв'язку з тим,  що відповідач матеріальної допомоги не надає позивачка звернулася до суду. Відповідач у друге не з'явився до суду,  і не повідомив про причину неявки. Позивачка не заперечує про розгляд справи у відсутність відповідача,  і винесенні заочного рішення.

Заслухавши пояснення позивачки,  вивчивши матеріали справи,  судом встановлено,  що з відповідачем по справі ОСОБА_2 ,  вона знаходилася в зареєстрованому шлюбі,  який було розірвано 14 березня 2003 року відділом РАГСу,  Біляївського РУЮ. Від даного шлюбу є донька Валерія ІНФОРМАЦІЯ_1.

В зв"язку з тим,  що відповідач матеріальної допомоги не надає,  позивачка звернулася до суду,  тому суд вважає що позов законий обгрунтований підтверджується матеріалами справи,  а саме; свідоцтвом про народження Валерії,  свідоцтвом про розірвання шлюбу,  довідкою Великодальницької сільської Ради,  відповідає вимогам с 180,  181 ч 3,  183 ч 1,  191 ч 1,  Сімейного кодексу України і підлягає задовільненню.

Керуючись  ст.  ст. 105,  110,  112 СК України,   ст.   ст.  10,  11,  60,  213-215,  224-227 ЦПК України суд, -

ВИРІШИВ:

Стягнути з ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2,  який мешкає с Зоря вул.  26 червня 101,  Саратського району,  Одеської області,  на користь ОСОБА_1,  аліменти на утримання дочки ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 аліменти в розмірі 1/4 частин всіх видів заробітної плати починаючі з 29.01.2008 року і до досягнення Валерією повноліття,  тобто до 06 листопада 2011 року.

Утримати з ОСОБА_2 51 грн. держмита на користь держави. Згідно  ст.  217 ЦПК України,  допустити до негайного виконання рішення в межах суми платежів за 1 місяць.

Заочне рішення може бути переглянуто судом за письмовою заявою відповідачів. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня

проголошення рішення.    

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом 20 днів після подання заяви

про апеляційне оскарження.    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація