Справа №2-525\09 р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(заочне)
13 січня 2009 року Зарічний районний суд м. Суми в складі:
головуючого - судді Шершак М.І.
при секретарі - Українець Н.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Суми справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу , -
ВСТАНОВИВ:
Позивач мотивує свої вимоги тим, що з 29.07.2006 року перебуває з відповідачем у шлюбі, від шлюбу дітей не мають.
За теперішній час сімя майже розпалась і існує формально, між подружжям відсутнє взаєморозуміння, почуття кохання та поваги, просить розірвати шлюб. Майновий спір відсутній.
В судовому засіданні позивач позов підтримав, відповідач до суду не зявився хоча про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, в силу ст. 169 ЦПК України суд вважає можливим розглянути справу без участі відповідача оскільки в справі достатньо доказів про права і відносини сторін необхідних для прийняття заочного рішення.
Суд , заслухавши позивачку, вивчивши матеріали справи вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню, виходячи з наступного:
Судом встановлено, що сторони перебувають в шлюбі з 29.07.2006 року зареєстрованому відділом РАЦС Сумського міського управління юстиції Сумської області , актовий запис №1231. Від спільного шлюбу дітей не мають.
За теперішній час сімя майже розпалась і існує формально, між подружжям , відсутнє взаєморозуміння, почуття кохання та поваги, подружні стосунки не підтримуються на протязі двох років. Майновий спір відсутній.
За таких обставин, суд вважає, що подальше спільне життя подружжя та збереження сім'ї є неможливим, а тому укладений між сторонами шлюб відповідно до вимог ст.ст. 105, 110, 112 Сімейного Кодексу України необхідно розірвати.
Витрати, пов'язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органах РАЦС необхідно покласти на відповідача.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.105,110, 112 Сімейного Кодексу України, ст. 10, 11, 57-60, 88, 212-215 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу задовольнити.
Розірвати шлюб ОСОБА_1 і ОСОБА_2, зареєстрований 29 липня 2006 року відділом РАЦС Сумського міського управління юстиції Сумської області , актовий запис №1231.
Витрати, пов”язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органах РАЦС, в сумі 17 гривень 00 копійок покласти на ОСОБА_2, а ОСОБА_1, від сплати звільнити.
Відповідач має право звернутись до суду з заявою про перегляд заочного рішення на протязі 10 діб з часу проголошення рішення.
Рішення суду може бути оскаржено до судової палати у цивільних справах апеляційного суду Сумської області через Зарічний районний суд м. Суми. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви, якщо скарга подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя