Судове рішення #36870814

19.05.2014

Справа № 664/1672/14-п

П О С Т А Н О В А

19 травня 2014 року м. Цюрупинськ


Суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Яценко О.М., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Цюрупинськ Херсонської області, РНОКПП НОМЕР_1, проживає за адресою: АДРЕСА_1,

за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 88-1 КУпАП, -


в с т а н о в и в:


16 квітня 2014 року о 11-00 год. в м. Цюрупинську Херсонської області на центральному ринку, ОСОБА_1 здійснював незаконний продаж свіжої риби без наявності документа, який підтверджує законність її придбання та сертифікату якості, своїми діями порушила п.3.14 та п.4.14.1 «Правил любительського та спортивного рибальства», ст. 7 ЗУ "Про тваринний світ", ст.8 ЗУ «Про рибу, інші водні живи ресурси та харчову продукцію з них», за що передбачена адміністративна відповідальність за ч.1 ст.88-1 КУпАП.

Згідно накладної № 000361 ДП «ПРОФІПАРТНЕР» від 16.04.2014 року у ОСОБА_1 вилучено: свіжу рибу (карась сріблястий) загальною масою 7,0 кг.

Притягнутий в якості порушника ОСОБА_1 у судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином про що свідчать повідомлення про вручення поштового відправлення, причини неявки не повідомив. З протоколу про адміністративне правопорушення вбачається, що правопорушник свою провину визнав.

Перевіривши матеріали справи, приходжу до висновку про наявність в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення і його дії кваліфікую за ч.1 ст.88-1 КУпАП.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, дані про особу порушника, щире каяття як пом'якшуючу вину обставину, перше притягнення до адміністративної відповідальності, вважаю можливим та необхідним призначити йому міру адміністративного стягнення у виді штрафу в дохід держави з конфіскацією об'єктів тваринного світу.

Керуючись ст. 33, 283, 284 КУпАП, суддя,


п о с т а н о в и в:


ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.88-1 КУпАП та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 68,00 (шістдесят вісім гривень 00 коп.) гривень з конфіскацією водних живих ресурсів - свіжої риби (карась сріблястий) загальною масою 7,0 кг.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 36 грн. 54 коп.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області через Цюрупинський районний суд Херсонської області протягом десяти днів з дня її винесення.




Суддя (підпис) Яценко О. М.


Копія відповідає оригіналу.


Суддя О. М. Яценко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація