Судове рішення #3686612
Справа № 2-1175/08

                                                                                                                   Справа № 2-1175/08

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ          УКРАЇНИ

 

05 грудня 2008 року           Красилівський районний суд Хмельницької області в складі головуючого судді Красняка В., при секретарі Нахильчук С., розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,

 

в с т а н о в и в :

 

позивачка  звернулася до відповідача з позовом про розірвання шлюбу. Посилаючись на те, що вони в травні 2008 року через різні характери і погляди на життя припинили подружні відносини і спільне проживання, поновлювати їх вона не бажає, позивачка просить шлюб розірвати, малолітніх дітей ОСОБА_3, ОСОБА_4і ОСОБА_5  залишити проживати з нею.

В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги.

Відповідач позов визнав

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити  при проведенні попереднього судового засідання.

Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України  у разі визнання відповідачем позову, суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Показами сторін, матеріалами справи встановлено, що сторони з травня 2008 року подружніх відносин не підтримують, миритися і жити разом не бажають, наполягають на розірванні шлюбу. Спору щодо місця проживання і утримання їх  малолітніх дітей немає, вони після розірвання шлюбу проживатимуть з позивачкою.

            При таких обставинах подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечитиме інтересам  сторін.

            Таким чином, визнання відповідачем пред'явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

            На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 130,174 ЦПК України, ст.ст. 105 ч.3,110,112 Сімейного кодексу України, суд

 

в и р і ш и в :

 

            позовну заяву  задовольнити.

            Розірвати шлюб, зареєстрований в актовому записі заНОМЕР_1 в Великосалиській сільській раді Красилівського району Хмельницької області 01  червня 2002  року міжОСОБА_2та ОСОБА_1.

При видачі свідоцтв про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 держмито на користь держави  в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян, ОСОБА_1  від сплати державного мита звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Хмельницького апеляційного суду через Красилівський районний суд шляхом подачі протягом десяти днів з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до Хмельницького апеляційного суду  або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

           

 Головуючий 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація