Судове рішення #36822310

Єдиний унікальний номер 230/12682/13-к

Номер провадження 11-кп/775/937/2014




Категорія: 153 ч.3 КК України

Суддя 1-ої інстанції Подколзіна В.М.,

Доповідач: Єгорова О.І.




У Х В А Л А

(про відкриття апеляційного провадження)



14 квітня 2014 року суддя Судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Донецької області Єгорова О.І., розглянувши апеляційну скаргу обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Єнакіївського міського суду Донецької області від 07 лютого 2014 року, яким ОСОБА_2 засуджений за ч.3 ст. 153 КК України до одинадцяти років позбавлення волі.


В С Т А Н О В И В:

вироком Єнакіївського міського суду Донецької області від 07 лютого 2014 року ОСОБА_2 засуджений за ч.3 ст. 153 КК України до одинадцяти років позбавлення волі.

На зазначений вирок надійшла апеляційна скарга обвинуваченого, в якій він просить вирок суду першої інстанції скасувати та призначити йому покарання у мінімальних межах інкримінованої статті.

Перевіривши апеляційну скаргу на відповідність вимогам передбачених ст. 396 КПК України, суд дійшов висновку про можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою обвинуваченого.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 398, 401 КПК України , -


У Х В А Л И В:


відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Єнакіївського міського суду Донецької області від 07 лютого 2014 року.

Надати строк до 22.04.2014 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.




Суддя: О.І. Єгорова





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація