Судове рішення #36782084

Справа № 412/5862/13-ц

У Х В А Л А

про відмову в прийнятті заяви про видачу судового наказу


09 серпня 2013 року м. Краснодон

Суддя Краснодонського міськрайонного суду Луганської області Смирнов В.В., розглянувши заяву ПАТ «Луганськгаз» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожитий природний газ,

В С Т А Н О В И В:

09.07.2013 року заявник звернувся до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожитий природний газ.

Розглянувши надані матеріали суд приходить до висновку про необхідність відмовити у прийнятті заяви про видачу судового наказу з наступних підстав.

Заявником заявлено вимогу, передбачену ст.96 ЦПК України, проте згідно до інформаційної довідки УДМС Луганської області від 08.08.2013 року за вказаною заявником адресою ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 не проживає, зареєстрованим місцем проживання даного громадянина вказана інша адреса. Таким чином, судом вбачається, що із заяви і поданих документів вбачається спір про право.

Згідно з п.2 ч. 3 ст. 100 Цивільного процесуального кодексу України дані обставини є підставою для відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу.

Керуючись ст.ст.96, 99, 100-101, 210, 293 ЦПК України,


У Х В А Л И В:

Відмовити ПАТ «Луганськгаз» в прийнятті заяви про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожитий природний газ та повернути заяву разом із доданими документами.

Копію ухвали надіслати заявнику та роз'яснити йому, що відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою. Заявник у цьому випадку має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.

Згідно до ч.2 ст.99 ЦПК України внесені заявником суми судового збору стягувачу не повертаються.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Луганської області протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали, через Краснодонський міськрайонний суд. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.


С У Д Д Я: В.В.Смирнов







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація