Справа № 232/262/14-ц
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 травня 2014 року м. Кіровське
Кіровський міський суд Донецької області в складі
головуючого судді Артеменко Л.І.
при секретарі Євсєєвій Ю.В.
за участю позивача ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду №2 цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулась до суду з позовом про розірвання шлюбу, укладеного з відповідачем 25 жовтня 1997 року та зареєстрованого відділом реєстрації актів громадянського стану Кіровського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис № 215, від якого мають двох дітей: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, з тих підстав, що з причини втрати взаєморозуміння та почуттів любові і поваги вони фактично припинили шлюбно-сімейні відносини та не бажають їх відновлювати.
12 лютого 2014 року провадження у справі зупинено, подружжю надано строк на примирення.
У судовому засіданні позивач повністю підтримала заявлені вимоги, суду пояснила, що за час, наданий судом для примирення, їх відносини не стали кращими, хоча й живуть в одній квартирі, вона отримує аліменти на дітей, вирішується питання про зміну місця проживання.
Відповідач у судовому засіданні позов визнав повністю, заявив про бажання розірвати шлюб.
Судом встановлено, що сторони перебувають в шлюбі, зареєстрованому 25 жовтня 1997 року відділом реєстрації актів громадянського стану Кіровського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис № 215, від якого мають двох дітей: сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Стосунки, що склалися між сторонами, суперечать інтересам обох сторін, оскільки свідчать про втрату подружжям почуттів, які є визначальними при укладенні шлюбу.
Відповідно до ст. 112 Сімейного Кодексу України суд приймає рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне проживання подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них, дитини, які мають суттєве значення.
За таких підстав шлюб необхідно розірвати.
Керуючись ст.ст.104,105, 110,112, 115 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 209,212-215, 218 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити повністю.
Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, зареєстрований 25 жовтня 1997 року відділом реєстрації актів громадянського стану Кіровського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис № 215.
Після набуття рішенням законної сили копію рішення направити до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.
Документом, що засвідчує факт розірвання шлюбу судом, є рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду апеляційним судом.
Апеляційна скарга на рішення суду подається сторонами протягом 10 днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом 10 днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя Л.І. Артеменко