Справа № 3-99/08 р
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
1 Ілютого 2008 року с. Різуненкове
Суддя Коломацького районного суду Харківської області Гусар П.П., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ з обслуговування Коломацького району та ATI ГУ УМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 121 ч.1,
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уроженця і мешканця АДРЕСА_1 українця, громадянина України, освіта середня, військовозобов'язаного, одруженого, не працюючого, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, -
ВСТАНОВИВ:
22 січня 2008 року о 10 годині 40 хвилин, водій ОСОБА_1, в с Бровки Коломацького району Харківської області, керував транспортним засобом трактором "МТЗ-80" з державним номерним знаком НОМЕР_1, з не пройденим встановленому порядку державним технічним оглядом, чим порушив п. 31.3 (б) ПДР України.
Раніше водій ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності не притягувався.
В діях водія ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КУпАП.
В суді водій ОСОБА_1 вину визнав.
Крім визнання вини правопорушником, його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АД № 195682 від 22.01.2008 року та його письмовим поясненням.
Обираючи вид стягнення правопорушникові, враховую характер вчиненого правопорушення, ступінь його вини та майновий стан.
Обставинами, що пом'якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, вбачаю щире розкаяння винного.
Обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення не вбачаю.
Враховуючи викладене, вважаю за необхідне з метою запобігання вчинення у подальшому нових правопорушень застосувати до ОСОБА_1 стягнення у вигляді ШТРАФУ.
Керуючись ст. ст. 121 ч.1, 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним за ст. 121 ч.1 КУпАП і призначити йому покарання у вигляді ШТРАФУ в розмірі 17 ( сімнадцять) гривень на користь держави.
постанова остаточна і оскарженню не підлягає.