Судове рішення #36720009


Справа № 413/2337/14-ц

Провадження № 2/413/1075/14

Р І Ш Е Н Н Я

Іменем України

06 травня 2014 року Краснолуцький міський суд Луганської області у складі: головуючого судді Чехова Є. М.,

при секретарі Гаріні М.В.,

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м.Красний Луч цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей, -


ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей. В обґрунтування вимог вказала, що вона з відповідачем перебуває у зареєстрованому шлюбі, від якого мають двох неповнолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Відповідач не надає матеріальної допомоги на утримання дітей, хоча має таку можливість, оскільки працює на шахті і отримує стабільний заробіток, тому позивачка звернулася до суду із дійсним позовом та просить стягнути з відповідача аліменти на утримання дітей у розмірі 1/3 частини усіх видів заробітку, але не менш 30% прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, починаючи з дня звернення з позовом до суду 16.04.2014 року і до досягнення дітьми повноліття. Просить справу розглянути у її відсутність.

Відповідач на адресу суду надав заяву про розгляд справи у його відсутність, позовні вимоги визнав в повному обсязі.

Відповідно до ч.2.ст.197 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень ЦПК України розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд, дослідивши письмові матеріали справи, знаходить позовні вимоги про стягнення аліментів з відповідача, підлягаючими задоволенню у повному обсязі, виходячи з наступного.

Судом встановлено, що позивачка перебуває у зареєстрованому шлюбі з відповідачем з 03.07.2006 року, що підтверджується свідоцтвом про одруження серії НОМЕР_1, виданим ВДРАЦС реєстраційної служби Краснолуцького МУЮ у Луганській області. Подружжя мають двох неповнолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, що підтверджується свідоцтвами про народження дітей.

Згідно ст.180 Сімейного кодексу України батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей до досягнення ними повноліття.

Оскільки відповідач у добровільному порядку не сплачує аліменти на утримання дітей, згоден на стягнення з нього аліментів у судовому порядку , з розміром аліментів, що визначений позивачкою згоден, суд вважає за необхідне стягнути з відповідача на користь позивачки аліменти на утримання двох неповнолітніх дітей у визначеному позивачкою розмірі 1/3 частини усіх видів заробітку до досягнення дітьми повноліття.

Відповідно до ст. 367 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішення суду у межах сплати платежу за один місяць.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.10, 11, 209, 212-215, 367 ЦПК України, ст.ст. 180-84 СК України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 задовольнити в повному обсязі.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця міста Баку Азербайджанская Республіка, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітньої ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1, неповнолітньої ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, у розмірі 1/3 частини усіх видів заробітку, але не менш 30% прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, починаючи з 16.04.2014 року та до повноліття дітей, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_4 та до ІНФОРМАЦІЯ_5 відповідно.

Допустити негайне виконання рішення у межах сплати платежу за один місяць.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір у розмірі 243 гривень 60 копійок.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Луганської області через Краснолуцький міський суд протягом десяти днів з дня його проголошення, шляхом подачі апеляційної скарги.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.


Головуючий суддя : Є.М.Чехов






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація