Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #36693994

Дата документу 03.03.2014


Справа № 320/12007/13-ц


УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду


03 березня 2014 року Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області у складі:

головуючого - судді Купавської Н.М.

при секретарі - Гостіщевій Л.Т.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Мелітополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання недійсним договору позики,

ВСТАНОВИВ:


Позивачка звернулася до суду з позовною заявою, в якій просить визнати недійсним договір позики, укладений між відповідачами 05 січня 2008 року, як такий, що виходить за межі дрібного побутового, та укладений чоловіком без її згоди як дружини.

Ухвалою Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області від 25 листопада 2013 року провадження у справі відкрито.

У судове засідання призначене на 03 березня 2014 року сторони не з'явилися, від позивачки надійшла заява про залишення її позову без розгляду.

Відповідно до вимог п.5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Відповідно до ч.2 ст. 197 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Керуючись п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд


У Х В А Л И В:


Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про визнання недійсним договору позики, залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області шляхом подання апеляційної скарги до Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
СУДДЯ: