Судове рішення #3663115

№4-145

 

ПОСТАНОВА

08 лютого 2008 року                                           Оболонський районний суд м.  Києва

у складі: головуючого - судді                              -    Мамонтової І.Ю.

при секретарі                                                                                       -    Сердюк А.В.

за участю прокурора                                                                           -    Аполлонова І.Г.

розглянувши подання слідчого СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в місті Києві Жеребілова А.Ю. про надання дозволу на проведення обшуку

 

ВСТАНОВИВ:

 

Слідчий СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м.  Києві за згодою заступника прокурора Оболонського району м.  Києва звернувся до суду з поданням про надання дозволу на проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_1  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження за адресою: АДРЕСА_1.

Слідчий у поданні посилається на те,  що слідчим відділом Оболонського РУ ГУ МВС України в м.  Києві розслідується кримінальна справа,  яка порушена 11.01.2008 року за  ст.  ст.  15 ч.1, 203-1КК України відносно ОСОБА_2.. Під час проведення досудового слідства підозрюваний ОСОБА_2 показав,  що диски формату DVDта CD,  які не були марковані контрольними марками він купував у наглядно знайомого йому чоловіка на ім'я ОСОБА_3 за адресою: АДРЕСА_2 (там на скільки ОСОБА_2 відомо був склад подібних дисків),  або у чоловіка на ім'я ОСОБА_3 за адресою: АДРЕСА_1. Там,  на скільки було відомо ОСОБА_2,  чоловік на ім'я ОСОБА_3 сам виготовляв диски на замовлення,  а потім продавав їх.

Також слідчий посилається на те що,  під час проведення досудового слідства також було встановлено,  що за адресою: АДРЕСА_1 дійсно проживає особа на ім'я ОСОБА_3,  тобто ОСОБА_1,  і за даною адресою здійснюється незаконне виробництво дисків для лазерних систем зчитування,  які в подальшому реалізовуються через роздрібні торгові точки на ринках міста Києва.

Вивчивши подання,  матеріали кримінальної справи,  заслухавши думку прокурора,  суд вважає,  що подання підлягає задоволенню тому,  що за місцем проживання ОСОБА_1. можуть знаходитися речі та предмети,  які мають доказове значення для встановлення істини у справі.

На підставі викладеного та керуючись  ст.  177 КПК України,  суд,  -

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Дозволити слідчому СВ Оболонського РУ ГУ МВС України в м.  Києві Жеребілову А.Ю. провести обшук за місцем проживання ОСОБА_1  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження за адресою: АДРЕСА_1,  у квартирі,  яка належить на праві власності ОСОБА_4

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація