Судове рішення #36591825

Єдиний унікальний номер 247/2657/13-ц

Номер провадження 22-ц/775/2927/2014





Головуючий в 1 інстанції Чапланова О.М. 247/2657/13ц

Доповідач: Смєлік С.Г. 22-ц/775/2927/2014

Категорія 27

У Х В А Л А

про поновлення строку та про відкриття апеляційного провадження

11 березня 2014 року м. Донецьк

Суддя апеляційного суду Донецької області Смєлік С.Г., розглянувши апеляційну скаргу позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» на рішення Торезького міського суду Донецької області від 06 лютого 2014 року по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

в с т а н о в и в :

Рішенням Торезького міського суду Донецької області 06 лютого 2014 року в задоволені позовної заяви ТОВ «ОТП Факторинг Україна» - відмовлено.

З вказаним рішенням позивач не погодився та подав апеляційну скаргу, яка разом з матеріалами справи надійшла до апеляційного суду Донецької області.

Оскаржуване рішення постановлено 06 лютого2014 року, однак апеляційна скарга подана до суду першої інстанції лише 01 лютого 2014 року (арк. справи 29), тобто за межами встановленого строку передбаченого ч.1 ст.294 ЦПК України.

До апеляційної скарги апелянтом надано клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Торезького міського суду Донецької області від 06 лютого 2014 року. В якості поважних причин апелянт вказує те що оскаржене рішення було отримано поштою 24 лютого 2014 року, про що свідчить штамп з вхідним №7 від 24.02.2014 р. на супровідному листі Торезького міського суду Донецької області від 12 лютого 2014 р. , що унеможливлювало надання апеляційної скарги в визначений законом строк.

Враховуючи викладене, вважаю, що заява про поновлення строку підлягає задоволенню. Строк на апеляційне оскарження рішення Торезького міського суду Донецької області від 06 лютого 2014 року по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторінг Україна» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором - поновлено.

Апеляційна скарга за своєю формою та змістом відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України, підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні

Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, суддя,-

у х в а л и в:


Заяву позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» про поновлення строку на рішення Торезького міського суду Донецької області від 06 лютого 2014 року - задовольнити.

Поновити Товариству з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» строк на апеляційне оскарження рішення Торезького міського суду Донецької області від 06 лютого 2014 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» на рішення Торезького міського суду Донецької області від 06 лютого 2014 року по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторинг Україна» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Копію апеляційної скарги та додані до неї матеріали направити особам, які беруть участь у справі, та встановити строк для подання ними заперечень на апеляційну скаргу до 24 березня 2014 року.

Суддя апеляційного суду

Донецької області С.Г. Смєлік






Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація