Судове рішення #36555
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

           

                                                  УХВАЛА

                   

Від "11" липня 2006 р.

              по справі № 4/32-93.

 

за позовом прокурора м. Луцька в інтересах держави в особі Луцької міської ради, м. Луцьк

до приватного підприємця ОСОБА_1, м. Луцьк

про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки

Суддя Слободян П. Р.

Представники:

Від позивача: Кучма В. Ю., (дов. № 4.16 - 900 від 15.09.2005р.)

Від відповідача: ОСОБА_1 - підприємець

В судовому засіданні взяв участь: Манзій П. П. - прокурор відділу представництва прокуратури Волинської області

 

Встановив: прокурор міста Луцька в інтересах держави в особі Луцької міської ради, м. Луцьк звернувся до господарського суду Волинської області з позовом в якому просить зобов'язати відповідача - приватного підприємця ОСОБА_1, м. Луцьк звільнити та привести в попередній стан самовільну зайняту земельну ділянку загальною площею 1697 кв.м., яка розташована у м. Луцьку АДРЕСА_1 та є прилеглою до земельної ділянки, наданої відповідачу в тимчасове користування.

Ухвалою суду від 06.06.2006р. розгляд справи за клопотанням відповідача, погодженим з позивачем, було відкладено на 11.07.2006р

З клопотання відповідача від 11.07.2006р. про зупинення провадження у справі, погодженого з представником позивача і доданих до нього документів: рішення Луцької міської ради № НОМЕР_1; розпорядження Луцького міського голови № НОМЕР_2, вбачається, що 24.06.2006р. Луцькою міською радою було прийнято рішення № НОМЕР_1 "ІНФОРМАЦІЯ_1". В даний проект землеустрою буде входити спірна частина земельної ділянки, остаточне вирішення питання про відведення земельної ділянки підприємцю ОСОБА_1 буде вирішеним лише після чергової сесії Луцької міської ради.

Керуючись ст. 79 ГПК України, господарський суд, -

Ухвалив:

1. Провадження у справі № 4/32-93 зупинити до прийняття рішення сесією Луцької міської ради про відведення підприємцю ОСОБА_1 земельної ділянки загальною площею 0,4030 га для будівництва та обслуговування автосалону з блоком автотехобслуговування по АДРЕСА_1.

2. Луцькій міській раді, відповідачу - ОСОБА_1: повідомити господарський суд про результати вирішення даного питання на сесії міської ради та подати відповідні докази.

 

 

Суддя                                                                       Слободян П. Р.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація