Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #36545171

Єдиний унікальний номер 234/8148/13-ц

Номер провадження 22-ц/775/4277/2014

Головуючий у 1 інстанції - Костюкова Д.Г.

Доповідач - Папоян В.В.


У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження


24 квітня 2014 року м. ДонецькСуддя апеляційного суду Донецької області Папоян В.В., розглянувши апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» на рішення Краматорського міського суду Донецької області від 25 лютого 2014 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди ,-


В С Т А Н О В И В:

Рішенням Краматорського міського суду Донецької області від 25 лютого 2014 року позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ПАТ «СК «Українська страхова група» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди - задоволено частково.

На вказане рішення ПАТ «СК «Українська страхова група» подало апеляційну скаргу, яка разом зі справою надійшла до апеляційного суду Донецької області.

Апеляційна скарга за своєю формою та змістом відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України.

Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.

Керуючись ст. 297 ЦПК України, суддя, -У Х В А Л И В:

Відкрити апеляційне провадження у цивільній справі за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» на рішення Краматорського міського суду Донецької області від 25 лютого 2014 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Українська страхова група» про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Надіслати копію апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі та надати їм строк для надання заперечень на апеляційну скаргу до 06 травня 2014 року.
Суддя апеляційного суду

Донецької області В.В. Папоян