Судове рішення #36393736

Єдиний унікальний номер 227/885/13-ц

Номер провадження 22-ц/775/372/2014



Головуючий у 1 інстанції - Хандурін В.В.

Суддя-доповідач - Принцевська В.П.

Категорія 20


У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

30 грудня 2013 року м. Донецьк


Суддя апеляційного суду Донецької області Принцевська В.П., розглянувши апеляційні скарги ОСОБА_2 та ОСОБА_3, в інтересах якого діє ОСОБА_4, на ухвалу Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 28 жовтня 2013 року по справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_5, третя особа - ОСОБА_3, про визнання договору купівлі-продажу недійсним,-

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 28 жовтня 2013 року позовну заяву ОСОБА_2 до ОСОБА_5 про визнання договору купівлі-продажу недійсним залишено без розгляду.

Не погоджуючись із зазначеною ухвалою, ОСОБА_2 та ОСОБА_3, в інтересах якого діє ОСОБА_4, подали апеляційні скарги, які разом з цивільною справою надійшли до апеляційного суду Донецької області.

Апеляційні скарги за своєю формою та змістом відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України.

Керуючись ст. 297 ЦПК України, суддя

У Х В А Л И В:

Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційними скаргами ОСОБА_2 та ОСОБА_3, в інтересах якого діє ОСОБА_4, на ухвалу Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 28 жовтня 2013 року по справі за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_5, третя особа - ОСОБА_3, про визнання договору купівлі-продажу недійсним.

Копії апеляційних скарг надіслати особам, які беруть участь у справі.

Строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу, встановити до 09 січня 2014 року.


Суддя апеляційного суду

Донецької області В.П. Принцевська





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація