Судове рішення #3638322
ПОСТАНОВА Справа 3-в-2/08

ПОСТАНОВА        Справа 3-в-2/08

04.07.2008 року

Сулля Ємільчинського райсуду Житомирської області Пасічний Т.З. розглянувши матеріали, які надійшли з СмІльчипського РВ УМВС в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1 народження,

громадянина України,

уроженця Целіноградської області, Р.Казахстан,

жителя АДРЕСА_1, працюючого інженером СТоВ

«Поліський край» с.НепІзнапичі

ВСТАНОВИВ:

02.07.2008 року до суду надійшло клопотання трудового колективу «Поліський край» про скорочення строку позбавлення права керування т/з відносно гр. ОСОБА_1., якого постановою суду від 29.10.2007 року за ст. 130 ч.і КУпАП було позбавлено права керування всіма видами т/з строком на один рік, оскільки останній мас зразкову поведінку та сумлінно ставиться до праці.

В судовому засіданні гр. ОСОБА_1 просив суд задовольнити клопотання трудового колективу.

Суд заслухавіпи пояснення правопорушника, вивчивши матеріали справи: витяг з протоколу №3 засідання трудового колективу «Поліський край» від 26.05.2008 року, довідку-характеристику, в якій вказано, що ОСОБА_1 па території сільської ради зарекомендував себе з позитивної сторони, характеристику з місця роботи, де вказано, що ОСОБА_1 службові обов'язки виконує добросовісно, має: професійний рівень, користується повагою й авторитетом в колективі, вирізняється сумлінним ставленням до праці та зразковою поведінкою, вважає за можливе дане клопотання задоволити, оскільки згідно ст. 320 КУпАП при сумлінному ставленні до праці і зразковій поведінці особи, позбавленої на певний строк права керування транспортним засобом, орган, який наклав стягнення, може після закінчення не менш як половини призначеного строку скоротити за клопотанням трудового колективу строк позбавлення зазначеного права.

Керуючись ст.ст.320, 283, 284 ч.і п.1 КпАП України

ПОСТАНОВИВ:

Скоротити ОСОБА_1 строк позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів до 04.07.2008 року.

Постанова вступає в законну силу з дня її п встановлення.

 

Суддя Ємільчинського райсуду                                           Т.З.Пасічний

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація