Справа № 429/907/14-ц
Номер провадження 2-во/429/6/14
У Х В А Л А
Іменем України
16 квітня 2014 р. Слов'яносербський районний суд Луганської області в складі:
головуючого судді Тімінського В.В.,
при секретарі Стрільцовій О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в с. Слов'яносербськ заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду, -
В С Т А Н О В И В:
Заявник звернувся до суду з заявою про виправлення описки в описовій частині рішення суду по цивільній справі № 2-о-95/2007.
Просить суд виправити описку допущену в першому абзаці описової частини рішення суду по цивільній справі № 2-о-95/2007р, а саме зазначити замість прізвища ОСОБА_3 - ОСОБА_3 та замість прізвища ОСОБА_1 зазначити ОСОБА_1 .
Заявник в судове засідання не з'явився, про причини неявки суд не повідомив.
Представник зацікавленої особи по справі 2-о-95/2007р в судове засідання не з'явився про причини неявки суд не повідомив.
Відповідно ч.4 ст. 219 ЦПК України неявка осіб викликаних належним чином не перешкоджає розгляду справи.
У зв'язку з розглядом справи за відсутністю осіб, які беруть участь, судове засідання проводиться без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу у відповідності з ч.2 ст.197 ЦПК України.
Дослідивши матеріали справи суд вважає, що заява підлягає задоволенню, оскільки в рішенні суду дійсно допущена описка при написанні в першому абзаці прізвища ОСОБА_3 та ОСОБА_1.
Згідно ч. 1 ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
На підставі викладеного, керуючись ст.197,219 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву задовольнити.
Внести виправлення до рішенні Слов'яносербського районного суду Луганської області № 2-о-95/2007 від 17.07.2007р за заявою ОСОБА_5 зацікавлена особа: Слов'яносербське районне управління соціального захисту населення Луганської області, про оголошення громадянина померлим.
В першому абзаці описової частини рішення суду зазначити замість прізвища ОСОБА_3 - ОСОБА_3 та замість прізвища ОСОБА_1 зазначити ОСОБА_1.
Ухвала набирає законної сили після закінчення п'ятиденного строку з дня її проголошення, якщо до суду не надійшла заява про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя В.В.Тімінський