Справа № 316/763/14-ц
Провадження № 2/316/458/14
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"11" квітня 2014 р. м. Енергодар
Енергодарський міський суд Запорізької області у складі:
головуючого судді Наумова О.О.
при секретарі Половковій Н.Ф.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Енергодарського міського суду Запорізької області цивільну справу за позовом ОСОБА_1, в інтересах якого на підставі договору діє ОСОБА_2, до ОСОБА_3, про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2, яка діє в інтересах ОСОБА_1, звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу між ОСОБА_1 та ОСОБА_3, в обґрунтування позову зазначивши, що з 13.06.2009 року сторони перебувають у шлюбі, про що відділом РАЦС Енергодарського міського управління юстиції Запорізької області зроблено актовий запис № 118. Від шлюбу мають двох неповнолітніх доньок: ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_4. Просить розірвати шлюб між сторонами, оскільки шлюбні стосунки між ними припинені з жовтня 2013 року, у зв'язку з втратою почуття кохання та взаєморозуміння, на даний час шлюбні стосунки не поновлені, сторони проживають окремо, шлюб носить формальний характер.
Представник позивача ОСОБА_2 у судове засідання не з'явилася, надіслала заяву, у котрій просить справу розглянути у її відсутність, позовні вимоги підтримує у повному обсязі. (а.с. 17).
Позивач у судове засідання не з'явився, надіслав заяву, у котрій просить справу розглянути у його відсутності, позовні вимоги підтримує у повному обсязі. (а.с. 16).
Відповідачка у судове засідання не з'явилася, також надала суду заяву, у якій просить справу розглянути у її відсутності, позовні вимоги визнала у повному обсязі. Після розірвання шлюбу просить змінити прізвище на дошлюбне «ОСОБА_3» (а.с. 18).
Судом встановлено, що сторони перебувають у шлюбі, який зареєстрований 13.06.2009 року відділом РАЦС Енергодарського міського управління юстиції Запорізької області зроблено актовий запис № 118 (а.с. 5). Від шлюбу мають двох неповнолітніх доньок: ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_4. (а.с. 6, 7). Шлюбні відносини між сторонами припинені з жовтня 2013 року, у зв'язку з втратою почуття кохання та взаєморозуміння щодо ведення сумісного господарства, сімейних обов'язків. Підстав для збереження шлюбу між сторонами судом не встановлено, а тому шлюб доцільно розірвати, оскільки збереження сім'ї буде суперечити інтересам подружжя та дітей. Спору щодо нажитого в шлюбі майна сторони не заявляли.
У відповідності зі ч. 2 ст. 112 Сімейного кодексу України шлюб підлягає розірванню, якщо судом буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.
На підставі викладеного, керуючись ч. 2 ст.112 СК України, ст.ст. 208, 212-215 ЦПК України,-
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1, в інтересах якого на підставі договору діє ОСОБА_2, до ОСОБА_3, про розірвання шлюбу,- задовольнити повністю.
Шлюб, зареєстрований 13.06.2009 року відділом РАЦС Енергодарського міського управління юстиції Запорізької області, актовий запис № 118, між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, - розірвати.
ОСОБА_3 змінити прізвище на дошлюбне «ОСОБА_3».
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення через Енергодарський міський суд Запорізької області до апеляційного суду Запорізької області.
Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя: О. О. Наумов