Судове рішення #36256805

Справа № 256/2331/14-ц

2/256/1350/2014

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


08 квітня 2014 року м. Донецьк

Суддя Калінінського районного суду м. Донецька Гладка І.А. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: Орган опіки та піклування Калінінської районної у м. Донецьку ради про розірвання шлюбу, стягнення аліментів та визначення місця проживання дітей,-


ВСТАНОВИВ:


В квітні 2014 року позивач звернувся до суду із позовною заявою до ОСОБА_2, третя особа: Орган опіки та піклування Калінінської районної у м. Донецьку ради про розірвання шлюбу, стягнення аліментів та визначення місця проживання дітей.


Через канцелярію суду від позивача надійшла заява, зі змісту якої судом вбачається необхідність повернути позовну заяву до відкриття провадження.


Згідно вимог ст. 121 Цивільного процесуального кодексу України позовна заява повертається у випадках, коли позивач до відкриття провадження у справі подав заяву про повернення йому позову.


На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 121, 208 Цивільного процесуального кодексу України,-

УХВАЛИВ:


Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: Орган опіки та піклування Калінінської районної у м. Донецьку ради про розірвання шлюбу, стягнення аліментів та визначення місця проживання дітей - повернути позивачу.


Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Калінінський районний суд м. Донецька шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення, а особам які не були присутні у судовому засіданні на протязі 5 днів з дня отримання копії ухвали.



Суддя І.А. Гладка

08.04.2014


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація