Справа № 259/2161/14-ц
Провадження № 2/259/1138/2014
У Х В А Л А
про залишення заяви без руху
26.03.2014 року м. Донецьк
Суддя Куйбишевського районного суду міста Донецька Васильєва Н.П., розглянувши позовну заяву Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькміськгаз» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
В С Т А Н О В И В :
25 березня 2014 року до суду надійшла позовна заява Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькміськгаз» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
У позовній заяві позивач посилається на те, що ухвалою Куйбишевського районного суду м. Донецька №2-с/259/226/2013 року від 06.12.2013 року судовий наказ за заявою ПАТ «Донецькміськгаз» про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за використаний природний газ - скасовано.
Відповідно пункту 2 частини 8 статті 105-1 ЦПК України, у разі скасування судового наказу, заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.
Позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки позивачем не надано копію ухвали Куйбишевського районного суду м. Донецька №2-с/259/226/2013 від 29.04.2013 року про скасування судового наказу виданого за заявою Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькміськгаз» про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за використаний природний газ, що є підставою для звернення до суду із позовною заявою про стягнення заборгованості ОСОБА_1 за використаний природний газ, та наданий розрахунок заборгованості нечитаний.
На підставі викладеного, вказана позовна заява підлягає залишенню без руху, з наданням строку для усунення недоліків протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Керуючись ст. 119, ст. 209 ЦПК України, суддя -
У Х В А Л И В :
Позовну заяву Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькміськгаз» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - залишити без руху.
Запропонувати позивачу у строк протягом п'яти днів, з дня отримання копії ухвали усунути недоліки вказаної позовної заяви. В протилежному випадку позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу без розгляду.
Апеляційна скарга в частині сплати судового збору може бути подана протягом п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Суддя: