Судове рішення #361282
Справа № 22а-311/06 Категорія - 21

Справа     22а-311/06 Категорія -  21

Головуючий у 1 інстанції Можайська Г.Д.

Доповідач Осіпук В.В.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 грудня 2006 р.                                                                                                                     м. Луцьк

Колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Волинської області в складі:

головуючого Сівчука Є.І.

суддів Подолюка В.А., Осіпука В.В.

при секретарі Антонюк О.В.

представника відповідача Поліщук О.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку цивільну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Володимир-Волинському Волинської області про визнання неправомірним рішення комісії, за апеляційною скаргою відповідача Управління Пенсійного фонду України в м. Володимир-Волинському Волинської області на постанову Володимир-Волинського міського суду від 21 вересня 2006 року,

ВСТАНОВИЛА:

 

В серпні 2006 року ОСОБА_1 звернулась в суд із зазначеним адміністративним позовом. Постановою Володимир-Волинського міського суду від 21 вересня 2006 року позов задовольнено.

Визнано рішення комісії про розгляд питань пов'язаних з призначенням /перерахунком/ та виплатою пенсій Управління Пенсійного фонду України в м. Володимир-Волинському Волинської області від 21 липня 2006 року про переведення ОСОБА_1 з пенсії по віку призначеної відповідно до Закону України "Про державну службу" на пенсію по віку відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", неправомірним та зобов'язано управління поновити порушене право позивача.

Стягнуто з відповідача в користь ОСОБА_1  24 грн. 50 коп. понесених судових витрат.

22 листопада 2006 року відповідач Управління Пенсійного фонду України в м. Володимир-Волинському подав заяву про апеляційне оскарження рішення та апеляційну скаргу де просив поновити строк на апеляційне оскарження рішення місцевого суду.

З'ясувавши обставини справи та перевіривши їх доказами колегія суддів приходить до висновку, що у поновленні строку на апеляційне оскарження постанови відповідачу слід відмовити, а подана ним апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду.

 

Так згідно ч.З ст. 186 КАС України, заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

З матеріалів справи слідує, що постанова суду по даній справі була ухвалена 21 вересня 2006 року і проголошена в повному обсязі. В судовому засіданні приймав участь представник відповідача наділений відповідно до вимог ч.І ст. 59 повноваженнями на вчинення усіх процесуальних дій, в тому числі і оскарження судового рішення. Однак заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга Управлінням Пенсійного фонду України у Володимир-Волинському районі були подані з пропущенням процесуального строку встановленого законом.

Як причину пропуску строку відповідач зазначає захворювання начальника управління ПФУ в м. Володимир-Волинський.

Згідно ч.б ст.186 КАС України, заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Оскільки апеляційна скарга відповідачем на постанову суду подана після закінчення процесуального строку без поважних причин, а отже підстав для його поновлення не знайдено то колегія суддів вважає, що дана апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду.

Керуючись ст.ст. 102, 186 КАС України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

 

Апеляційну скаргу відповідача Управління Пенсійного .фонду України у Володимир-Волинському районі Волинської області на постанову Володимир-Волинського міського суду від 21 вересня 2006 року в даній справі із-за пропуску строку на апеляційне оскарження залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили негайно і може бути оскаржена у касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом одного місяця з часу її проголошення.

Головуючий  В.В. Осіпук

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація