Судове рішення #3607481

Копія

Справа № 2А-76/

2008 рік

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

14 лютого 2008 року Совєтський районний суд

Автономної Республіки Крим

у складі: головуючого - судді Кудряшової A.M.

при секретарі - Голова А.С.

розглянувши в порядку письмового провадження в смт. Совєтський Совєтського району Автономної Республіки Крим адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Совєтському районі Автономної Республіки Крим про визнання неправомірними дій від­повідача по відмові у перерахунку пенсії та спонукання до виконання певних дій,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач 04 січня 2008 року звернувся до суду з адміністративним позовом до відповідача про визнання неправомірними дій Управління Пенсійного фонду Укра­їни у Совєтському районі АР Крим по відмові у перерахунку з 09 липня 2007 року пенсії на 30 відсотків від прожиткового мінімуму для недієздатних, спонукання до перерахунку пенсії починаючи з 09 липня 2007 року та зобов'язання у подальшому підвищувати пенсію на 30 відсотків від прожиткового мінімуму для недієздатних. Позовні вимоги мотивовані тим, що при зверненні до Управління Пенсійного фон­ду із заявою про підвищення пенсії за віком, як особа, що віднесена до статусу «ді­ти війни», позивачу було відмовлено. ОСОБА_2, посилаючись на Закони України «Про соціальний захист дітей війни», «Про Державний бюджет України на 2007 рік», та на рішення Конституційного Суду України від 09 липня 2007 року, згідно якого, деякі положення зазначених законів визнанні неконституційними, вважав, відмову неправомірною, що на думку позивача дає йому право на підви­щення пенсії на 30 відсотків від прожиткового мінімуму для недієздатних.

Позивачем до суду подана заява про залишення позову без розгляду у зв'язку з тим, що позивач не може надати суду документи, необхідні для розгляду його справи.

Позивач та представник відповідача у судове засідання не з'явилися, про міс­це, дату та час розгляду справи повідомлені належним чином, про що свідчать роз­писки про повідомлення про розгляд справи, про причини неявки суд не повідоми­ли.

Суд вважає за можливим, у відповідності до положень ст. 128 КАС України, вирішити заявлене позивачем клопотання у відсутності учасників процесу.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, та, враховуючи, що залишен­ня позовної заяви без розгляду не суперечить вимогам закону та не порушує будь-чиїх прав та законних інтересів, подання позивачем заяви про відкликання позовної заяви є його добровільною волею, з урахуванням того, що позивач не позбавлений права повторного звернення до суду за захистом свого права після усунення під-

 

2

став, з яких позов був залишений без розгляду, керуючись ст. ст. 155, 158-160, 165 КАС України, суд

 

УХВАЛИВ:

 

Залишити позовну заяву ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України у Совєтському районі Автономної Республіки Крим про визнання неправомірними дій відповідача по відмові у перерахунку пенсії та спо­нукання до виконання певних дій, - без розгляду.

Роз'яснити позивачу, що відповідно до ст. 155 ч.3 КАС України, особа, позо­вна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному поряд­ку.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Совєтський районний суд Автономної Респуб­ліки Крим шляхом подачі у п'ятиденний строк з дня отримання копії ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляцій­ної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції. Апеляційна скарга може бу­ти подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала набирає законної сили після закінчення п'ятиденного строку, передба­ченого для подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано, та десятиденного строку для подання апеляційної ска­рги, який вираховується з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація