Судове рішення #36031700

Єдиний унікальний номер 243/6581/13-ц

Номер провадження 22-ц/775/2883/2014





Категорія 2

Головуючий в I інстанції Мачуський О.М.

суддя доповідач Безрученко Ю.О.


У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

05 березня 2014 року суддя апеляційного суду Донецької області Безрученко Ю.О., розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Слов'янського міськрайонного суду від 13 листопада 2013 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Слов'янської міської ради, третя особа ОСОБА_3 про визнання права власності на 41/100 частин житлового будинку, -

ВСТАНОВИВ:

13 листопада 2013 року Слов'янським міськрайонним судом позовні вимоги ОСОБА_2 задоволено.

Не погодившись з рішенням суду ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу 25 лютого 2014 року (а.с.116), яка 05 березня 2014 року разом з матеріалами справи надійшли до апеляційного суду Донецької області.

Відповідно до ч. 1 ст. 292 ЦПК України сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права та обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.

В апеляційній скарзі ОСОБА_1 зазначає, що судом не було залучено його до участі у справі, про існування рішення суду він дізнався лише 20 лютого 2014 року від дільничного інспектора міліції.

Враховуючи наведене, апеляційний суд вважає , що апеляційна скарга ОСОБА_1 на рішення Слов'янського міськрайонного суду від 13 листопада 2013 року подана в межах визначених процесуальним законодавством строків апеляційного оскарження.

Апеляційна скарга за своєю формою і змістом відповідають вимогам ст. 295 ЦПК України. Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.

Керуючись ст. ст. 297, 298 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Слов'янського міськрайонного суду від 13 листопада 2013 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Слов'янської міської ради, третя особа ОСОБА_3 про визнання права власності на 41/100 частин житлового будинку.

Надіслати копії апеляційних скарг особам, які беруть участь у справі та надати їм строк для надання заперечень на апеляційну скаргу до 12 березня 2014 року.


Суддя апеляційного суду

Донецької області Безрученко Ю. О.





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація