Судове рішення #36027493


Справа № 413/848/14-ц

Провадження № 2-о/413/38/14

У Х В А Л А

13 лютого 2014 року м. Красний Луч

Суддя Краснолуцького міського суду Луганської області Янцовська Т. М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про визнання документа таким, що має юридичне значення відділення ВД Фонду ССНВ у м. Красний Луч ,

ВСТАНОВИВ:

11.02.2014 заява надійшла до Краснолуцького міського суду.

Відповідно до ч.1 ст.122 ЦПК України суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому ЦПК України.

Зазначена позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 119-122 ЦПК України, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або для відмови у відкритті провадження у цивільній справі не вбачається, тому вважаю за можливе відкрити провадження у цій справі.

Керуючись ст.ст.3, 119-122, 127, 210 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 про визнання документа таким, що має юридичне значення відділення ВД Фонду ССНВ у м. Красний Луч .

Призначити зазначену справу до слухання у попередньому судовому засіданні 25.02.2014 року о 09:45 год.

У судове засідання викликати заявника.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Т. М. Янцовська


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація