Справа № 11 - 906 / 2006 р. Головуючий в 1 інстанції Іванюк Т.І.
Категорія ст. 191 ч.2 КК Доповідач Білобров В.Д.
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 грудня 2006 року колегія суддів судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Чернігівської області в складі:
Головуючого Оседача М.М.
суддів Білоброва В.Д., Сердюка О.Г.
з участю прокурора Негоди В.М.
виправданого ОСОБА_1
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Чернігові кримінальну справу за апеляцією заступника Чернігівського міжрайонного природоохоронного прокурора на вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова від 03 листопада 2006 року.
Цим вироком ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженець АДРЕСА_1, громадянин України, українець, освіта вища, мешканець АДРЕСА_2.
Виправданий за ст. 367 ч.1 КК України.
Не погоджуючись з вироком суду заступник Чернігівського міжрайонного природоохоронного прокурора подав апеляцію в якій зазначає, що даний вирок являється незаконним у зв'язку з порушенням судом норм матеріального та процесуального права, через однобічність і неповноту судового слідства і невідповідність висновків суду фактичним обставинам справи. Просить вирок суду скасувати, справу направити на новий судовий розгляд.
За таких обставин, коли в апеляції заступника міжрайонного природоохоронного прокурора ставиться питання про погіршення становища виправданого, колегія суддів вважає за необхідним проведення по справі часткового судового слідства з викликом в судове засідання виправданого та свідків.
Керуючись ст.ст. 358, 360 КПК України, колегія суддів -
УХВАЛИЛА:
Призначити по справі часткове судове слідство.
Кримінальну справу відносно ОСОБА_1 за апеляцією заступника Чернігівського міжрайонного природоохоронного прокурора перенести слуханням на 16 січня 2007 року на 10 годин.
Явка виправданого ОСОБА_1 та свідків: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 і ОСОБА_5 є обов'язковою.