Справа №22-2834/07
УХВАЛА
5 грудня 2007 року. м. Вінниця
Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Вінницької області Колодійчук В.М.., вирішуючи питання про прийняття апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області від 12 жовтня 2007 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Куриловецької сільської ради про поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу,-
встановив:
ОСОБА_1 подала апеляційну скаргу на зазначене рішення з порушенням вимог ч.2 ст.297 ЦПК України, тобто апелянтом не сплачено витрати на інформаційно-техніяне забезпечення розгляду справи.
Ухвалою апеляційного суду Вінницької області від 23 листопада 2007 року апеляційна скарга залишена без руху і апелянту був наданий строк до 5 грудня 2007 року для усунення недоліків апеляційної скарги і опати витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
В установлений строк недоліки апеляційної скарги не усунуті, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи не сплачені. За таких обставин апеляційну скаргу слід вважати неподаною та повернути апелянту.
На підставі зазначеного та керуючись ч. 2 ст. 297 ЦПК України,
ухвалив:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області від 12 жовтня 2007 року - вважати неподаною та повернути апелянту.
Ухвала апеляційного суду може бути оскаржена у касаційному порядку до Верховного суду України протягом двох місяців.