Справа № 22ц - 2773\2007року Головуючий по 1 -й інстанції:
Махоньков О.В. Суддя-доповідач: Обідіна О.І.
УХВАЛА
2007 року грудня місяця 10 дня м. Полтава
Суддя судової палати з цивільних справ апеляційного суду Полтавської області Обідіна О.І., розглянула цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 17 жовтня 2007 року по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про вселення та усунення перешкод у користуванні жилим приміщенням,
ВСТАНОВИЛА:
Ухвалою судді апеляційного суду Полтавської області від 2 листопада 2007 року апеляційна скарга ОСОБА_1 на рішення Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 17 жовтня 2007 року була залишена без руху з наданням строку для усунення недоліків до 2 листопада 2007 року.
19 листопада 2007 року на адресу апеляційного суду надійшла заява про виправлення недоліків та квитанції про сплату державного мита та інформаційно-технічного забезпечення. Проте, дана заява була складена не тільки апелянтом, але й громадянином ОСОБА_3, за змістом та формою поданий документ не відповідав вимогам ст.295 ЦПК України, фактично апелянтом не були усунуті недоліки вказані в ухвалі. Так з тексту заяви від 19 листопада 2007 року незрозуміло в чому полягає незаконність і необґрунтованість рішення, незазначені нові обставини які підлягають встановленню і на які посилається апелянт, не вказані заперечення проти доказів використаних судом, не додані копії заяви відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Ухвалою судді апеляційного суду Полтавської області від 20 листопада 2007 року ОСОБА_1 було надано додатковий строк для усунення недоліків до 3 грудня 2007 року.
Проте, отримавши 23 листопада 2007 року ухвалу судді від 20 листопада 2007 року, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення, апелянт в наданий їй додатковий строк не усунула недоліки, що є підставою для повернення апеляційної скарги апелянту.
За таких обставин, апеляційну скаргу необхідно вважати неподаною та повернути апелянту.
Керуючись ст.ст. 297 ч.2, 121 ЦПК України, -
2
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 17 жовтня 2007 року вважати неподаною та повернути апелянту.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її постановления та може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом двох місяців в касаційному порядку з дня набрання законної сили ухвалою апеляційного суду.