Судове рішення #3593274

заочне

РІШЕННЯ      

 Справа № 2 - 715/08

Іменем України

16.01.2008 р.Кіровський районний суд м. Кіровограда

в складі: головуючого - судді Кореняк В.К. при секретарі - Гарбузовій М.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся в суд з позовом про розірвання з відповідачем шлюбу,  що зареєстрований 26.01.1991 р. в Палаці урочистих подій м. Олександрія Кіровоградської області,  актовий запис № 58.

В судовому засіданні по розгляду справи позивач заявлений позов підтримав повністю і на його обґрунтування вказав,  що через часті конфлікти з відповідачкою,  які виникали з різних причин,  з 2003 р. проживають окремо,  подружніх стосунків не підтримують і поновлювати їх не бажають,  примирення вважає неможливим і наполягає на розлученні. Зазначає,  що спору з відповідачкою про визначення місця проживання дитини і розділ майна немає.

Відповідачка в судове засідання не з»явилась,  про час і місце розгляду справи повідомлялась належним чином,  в тому числі через друкований засіб масової інформації,  про причини неявки не сповістила,  заяви про відкладення розгляду справи до суду не представила. За таких обставин суд вважає можливим ухвалення по справі заочного рішення,  враховуючи,  що позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Заслухавши пояснення позивача і розглянувши матеріали справи суд вважає,  що позов підлягає задоволенню.

В судовому засіданні встановлено,  що 26.01.1991 . між сторонами укладено шлюб,  зареєстрований в Палаці урочистих подій м. Олександрія Кіровоградської області,  актовий запис № 58. В період шлюбу у сторін народилася дочка ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н. Сторони протягом тривалого часу сумісно не проживають і не бажають поновлювати подружні стосунки. Шлюб між сторонами існує формально,  а тому його необхідно розірвати,  оскільки збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача.

З урахуванням викладеного,  на підставі ст. 112 Сімейного кодексу України,  керуючись ст.ст. 213-215 ЦПК України,  суд -

 

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 і ОСОБА_2,  що зареєстрований 26.01. 1991 р. в Палаці урочистих подій м. Олександрія Кіровоградської області,  актовий запис № 58.

При оформленні розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_1 17 грн. держмита на користь держави,  ОСОБА_2 від витрат звільнити.

Заочне рішення може бути оскаржено позивачем до апеляційного суду Кіровоградської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення,  а також шляхом подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуте судом,  що його ухвалив,  за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд рішення може бути подано відповідачем протягом десяти днів з дня отримання копії рішення до суду,  який постановив заочне рішення

  • Номер: 22-ц/776/957/18
  • Опис: про розірвання договору довічного утримання
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-715/08
  • Суд: Апеляційний суд Житомирської області
  • Суддя: Кореняк В.К.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.04.2018
  • Дата етапу: 27.09.2018
  • Номер: 22-ц/4805/297/18
  • Опис: про розірвання договору довічного утримання
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-715/08
  • Суд: Житомирський апеляційний суд
  • Суддя: Кореняк В.К.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.10.2018
  • Дата етапу: 04.12.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація