Справа № 2-2267 2007 p.
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29.10. 2007 р. Біляївського районного суду.
в складі; головуючого судді Група Є.Є. при секретарі Ткаченко В.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Біляївка
справу за позовом . ВАТЄК " Одесаобленерго" Біляївського району електричних мережах до ОСОБА_1 про стягнення 2359 грн.57 коп.
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з цією заявою на тій підставі, що відповідачка зпоживає електроенергію, за місцем свого мешкання в АДРЕСА_1, але на момент перевірки електролічільника у відповідачки є борг в сумі 2359, 57 грн., від сплати якого вона ухиляється.
Відповідачка у друге до суду не з'явилася, і не повідомила про причину неявки. Позивач не заперечує про розгляд справи у відсутність відповідачки, і винесенні заочного рішення.
Заслухавши пояснення позивача, вивчивши матеріали справи судом встановлено, що відповідачка споживає електроенергію по місцю свого мешкання в АДРЕСА_1, але на момент перевірки електролічільника у відповідачки є борг в сумі 2359, 57 грн., від сплати якого вона ухиляється, що підтверджується особливим рахунком № НОМЕР_1 про заборгованість. Таким чином суд, вважає що позов обґрунтований і підлягає задовільненню.
Керуючись ст. 10, 11, 60, 231- 215, 224-227 ЦПК України ст, 610, 623 ЦК України, суд
ВИРІШИВ:
Стягнути з ОСОБА_1 на користь ВАТЄК "Одесаобленерго" 2359 грн. 57 коп., шкоди, 51 грн. держмита, а всього 2410, 57 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 30 грн., за ІТЗ на користь держави. Заочне рішення може бути переглянуто судом за письмовою заявою відповідачів.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 10 днів з дня отримання
його копії.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня
проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.