Судове рішення #35921868


Справа № 436/1849/13-ц

Провадження № 22ц/782/1261/14

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА



24 березня 2014 року суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Луганської області Матвєйшина О.Б., розглянувши апеляційну скаргу Прокуратури міста Луганська на заочне рішення Кам'янобрідського районного суду м. Луганська від 05 грудня 2013 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на земельну ділянку,-

встановив:


Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України, але подана з пропуском строку. Апелянт із поданням скарги у своєму клопотанні просив поновити строк на подачу скарги, вказавши поважні причини пропуску строку.

Апелянт, посилаючись на те, що про прийняте рішення прокуратурі міста Луганська стало відомо під час здійснення моніторингу судових рішень в Єдиному державному реєстрі судових рішень 25.02.2014 року.

Враховуючи наведене, колегія суддів приходить до висновку, що строк на оскарження рішення пропущений з поважних причин; є підстави для відкриття апеляційного провадження.

Керуючись ст. 297 ЦПК України, колегія суддів, -


ухвалила:


Поновити Прокуратурі міста Луганська строк на подачу апеляційної скарги на рішення Кам'янобрідського районного суду м. Луганська від 05 грудня 2013 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Прокуратури міста Луганська на заочне рішення Кам'янобрідського районного суду м. Луганська від 05 грудня 2013 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання права власності на земельну ділянку.


Копію апеляційної скарги направити особам, що брали участь у справі, встановивши строк для надання заперечень на апеляційну скаргу до дня розгляду справи.




Суддя:



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація