АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА № 22ц-2262-2006 р. про залишення без розгляду апеляційної скарги
11 грудня 2006 р. м. Черкаси
Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Черкаської області Василенко Л.І. розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області від 2 листопада 2006 р. по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою,
встановила:
ОСОБА_2. звернулась в суд з позовом до ОСОБА_1 про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою.
Рішенням Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області від 2 листопада 2006 р. позовні вимоги ОСОБА_2. задоволено, зобов'язано ОСОБА_1 відновити становище, яке існувало до порушення, шляхом знесення паркану, до вирішення питання визначення розміру земельних ділянок ОСОБА_2. та ОСОБА_1 відповідно до вимог ЗК України.
Перевіривши матеріали справи, прихожу до висновку, що апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 294 ЦПК України, заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається: протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
З матеріалів справи вбачається, що заява про апеляційне оскарження рішення суду подана апелянтом 06.11.2006 p., а апеляційна скарга, згідно поштового штемпеля здана на пошту 01.12.2006 p., тобто з пропуском двадцяти денного строку.
Згідно з ч.З с 294 ЦПК України заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановлюється ухвала.
ОСОБА_1 не подали заяви про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду від 2 листопада 2006 р. і не зазначила таке прохання в самій апеляційній скарзі, тому її апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду, що не позбавляє їх права подати таку заяву.
Керуючись ч. ч. 1,3 ст. 294 ЦПК України суддя,
ухвалила:
1.Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області від 2 листопада 2006 р. по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою, залишити без розгляду.
Ухвала набирає чинності з моменту її проголошення і може бути оскаржена до Верховного Суду України в касаційному порядку протягом двох місяців.