10.2.4
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Ухвала
Про закриття провадження у справi
19 березня 2014 рокуЛуганськСправа № 812/904/14
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
судді: Матвєєвої В.В.,
при секретарі: Захаровій Ю.О.,
за участю сторін:
представник позивача: не з'явився,
представник відповідача: не з'явився,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за адміністративним позовом Управління пенсійного фонду України в м. Алчевську Луганської області до Публічного акціонерного товариства «Луганськ-Авто» про стягнення фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, у розмірі 6438,42 грн., -
ВСТАНОВИВ:
14 лютого 2014 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Управління пенсійного фонду України в м. Алчевську Луганської області до Публічного акціонерного товариства «Луганськ-Авто» про стягнення фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, у розмірі 6438,42 грн.
Представник позивача в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце проведення розгляду справи повідомлявся належним чином (а. с. 37). 19.03.2014 на адресу суду від позивача надійшла заява про відмову від адміністративного позову у зв'язку з тим, що заборгованість зі сплати фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій відповідачем сплачена в повному обсязі.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце проведення розгляду справи повідомлявся належним чином (а. с. 36), про причини неявки суду невідомо.
Відповідно до ч. 4 ст. 128 КАС України, у разі неприбуття відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин розгляд справи може не відкладатися і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.
За таких обставин, суд вважає за можливе провести розгляд справи за відсутності представників сторін.
Суд, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог, дослідивши матеріали справи, оцінивши фактичні обставини справи та відповідні їм правовідносини, дійшов до наступного.
Згідно ч. 1 ст. 136 КАС України, позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.
Згідно п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України, суд своєю ухвалою закриває провадження по справі, якщо позивач відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.
Як вбачається з довідки про сплату боргу №14, відповідачем ПАТ «Луганськ-Авто», було сплачено заборгованість зі сплати єдиного фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах в повному обсязі (а. с. 43).
За таких обставин суд вважає, що провадження у справі підлягає закриттю у зв'язку з відмовою позивача від позову.
Підстав для неприйняття заяви про закриття провадження по справі судом не встановлено, тому суд вважає, що позовна заява Управління пенсійного фонду України в м. Алчевську Луганської області до Публічного акціонерного товариства «Луганськ-Авто» про стягнення фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, у розмірі 6438,42 грн., підлягає закриттю у зв'язку з відмовою позивача від позову.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 51, 136, ст. 157, 160, 165 КАС України, суд -
УХВАЛИВ:
Закрити провадження по адміністративній справі за позовом Управління пенсійного фонду України в м. Алчевську Луганської області до Публічного акціонерного товариства «Луганськ-Авто» про стягнення фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, у розмірі 6438,42 грн., у зв'язку з відмовою позивача від позову.
Роз'яснити позивачу, що повторне звернення з тією самою позовною заявою не допускається.
Ухвала може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги на ухвалу суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Ухвалу, яку було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді - п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
Суддя В.В. Матвєєва