Справа № 413/4819/13-ц
Провадження № 6/413/40/14
У Х В А Л А
13 березня 2014 року
Краснолуцький міський суд Луганської області
у складі : головуючого - судді Бєляєвої Л.О.,
при секретарі - Дворових Т.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в міста Красний Луч Луганської області цивільну справу за поданням відділу Державної виконавчої служби Краснолуцького міського управління юстиції про вжиття заходів для забезпечення повного та своєчасного виконання рішення суду відносно ОСОБА_1 шляхом тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України,-
В С Т А Н О В И В :
В провадженні Краснолуцького міського суду Луганської області знаходиться цивільна справа за вищезазначеним поданням.
Однак, представник відділу Державної виконавчої служби Краснолуцького міського управління юстиції до початку судового засідання надав суду заяву з проханням залишити подання без розгляду.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач надав заяву про залишення позовної заяви без розгляду.
Керуючись ст. 207, 210 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В :
Подання відділу Державної виконавчої служби Краснолуцького міського управління юстиції про вжиття заходів для забезпечення повного та своєчасного виконання рішення суду відносно ОСОБА_1 шляхом тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через Краснолуцький міський суд Луганської області шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.
Головуючий: Л.О.Бєляєва