Справа № 262/1740/14-ц
Провадження № 2-з/262/6/2014
У Х В А Л А
18.03.2014 року м. Донецьк
Пролетарський районний суд м. Донецька в складі головуючого судді Лебеденко С.В., при секретарі Чернета В.І., розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення суми боргу за договором позики та відшкодування моральної шкоди -
ВСТАНОВИВ:
18 березня 2014 року ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про забезпечення позову, відповідно до якої просила накласти арешт на нерухоме майно, яке належить відповідачу ОСОБА_2 - на квартиру, яка розташована за адресою: АДРЕСА_2, на будівлі літ. В-1, В1, В2-1, які розташовані за адресою: АДРЕСА_3, на ? частину квартири, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1. Також до заяви додана інформація КП БТІ м. Донецька щодо реєстрації даного майна за ОСОБА_2.
Дослідивши заяву та надані документи, матеріали цивільної справи, суд дійшов висновку про необхідність відмовити у задоволенні заяви про забезпечення позову.
Відповідно до ч. 3 ст. 151 Цивільного процесуального кодексу України забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Згідно ч. 3 ст. 152 ЦПК України види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.
Однак, позивачка просить накласти арешт, як на квартири, так і на будівлі, що не є співмірним із заявленими позовними вимогами. Відповідно до інформації КП БТІ м. Донецька відповідач ОСОБА_2 є одним із співвласників квартири за адресою: АДРЕСА_1. Проте, дані про те, що його частка майна виділена та відповідно на неї може бути накладений арешт, відсутні.
Крім того, з матеріалів справи вбачається, що судове засідання в даній цивільній справі призначене на 19 березня 2014 року на 11 год. 00 хвилин.
Враховуючи те, що заява про забезпечення позову подана 18.03.2014 року, тоді як судове засідання призначене на 19.03.2014 року, а заходи забезпечення позову мають тимчасовий характер та застосовуються до набрання рішенням законної сили, а відповідно до ч. 6 ст. 154 ЦПК України суд може одночасно з ухваленням судового рішення або після цього постановити ухвалу про скасування заходів забезпечення позову, суд вважає можливим розглянути справу без вжиття заходів забезпечення позову.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 151-154 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
В задоволенні заяви ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення суми боргу за договором позики та відшкодування моральної шкоди - відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається у письмовій формі протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено буз участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя С.В. Лебеденко