Справа №118/519/14-ц
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
14 березня 2014 р. м. Судак
Суддя Судацького міського суду Автономної Республіки Крим Лісовська В.В., розглянувши заяву ОСОБА_1, заінтересована особа- Відділ по справам дітей, сім'ї, молоді та спорту Судацької міської ради АР Крим, про встановлення факту родинних відносин,
встановив:
ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою і просить встановити факт родинних відносин з ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_3, як матір'ю і дітьми.
Заява підсудна Судацькому міському суду АР Крим і подана з додержанням вимог, викладених у статтях 119-120 ЦПК України, що є підставою для відкриття провадження у цивільній справі.
Згідно з ч.3, 4 ст. 235 ЦПК України справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.
На підставі ст.ст. 11, 15, 122 ЦПК України, -
ухвалив:
Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа- Відділ по справам дітей, сім'ї, молоді та спорту Судацької міської ради АР Крим, про встановлення факту родинних відносин.
Призначити судове засідання по справі на 27.03.2014р. о 13-000 год.
В судове засідання викликати сторони.
Запропонувати заінтересованій особі подати в строк до 27 березня 2014 року письмові заперечення проти заяви з посиланням на докази, якими обґрунтовуються ці заперечення.
Роз'яснити особам, які беруть участь у справі окремого провадження, про те, що:
- справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених ЦПК України, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду (ч.3 ст.235ЦПК України).
- особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть
участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування, щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватись правовою допомогою, знайомитись з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження щодо його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами (ч.1 ст.27 ЦПК України);
- особи, які беруть участь у справі, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться - до початку розгляду справи по суті (ч.2 ст.27 ЦПК України);
- особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки (ч.3 ст.27 ЦПК України);
Запропонувати сторонам на виконання вимог ст.77 ЦПК України письмово повідомити суд про зміну свого місця проживання (перебування, знаходження) під час провадження справи.
Копію даної ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, заінтересованій особі з копією ухвали надіслати копію заяви з доданими документами.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недоотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в інший часині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В. В. Лісовська