Судове рішення #35761256

Копія


СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху


Справа № 801/512/14


13.03.2014 м. Севастополь

Суддя Севастопольського апеляційного адміністративного суду Курапова З.І., розглянувши апеляційну скаргу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в АРК на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим (суддя Кудряшова А.М.) від 06.02.14 у справі № 801/512/14

за позовом ОСОБА_1 (АДРЕСА_1)

до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в АРК (вул. Б. Хмельницького, буд.4, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим,95034)

про визнання протиправним та скасування наказу.

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим (суддя Кудряшова А.М.) від 06.02.14 у справі № 801/512/14 адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в АРК про визнання протиправним та скасування наказу, задоволено.

Визнано протиправним та скасовано наказ Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в АРК № 3677 від 09.12.2013 року про притягнення ОСОБА_1 до дисциплінарної відповідальності.

Стягнено з Державного бюджету України на користь ОСОБА_1 судові витрати по сплаті судового збору в розмірі 73,80 грн.

Не погодившись з даним рішенням суду, відповідач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 06.02.14 та прийняти нове рішення по справі.

Апеляційна скарга залишена без руху з наступних підстав.

Згідно з ч. 6 ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.

Правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору визначає Закон України "Про судовий збір" від 08.07.2011 № 3674-VI.

У відповідності до ч.1 ст.4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Згідно п.п. 2 п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір за подання апеляційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду складає 50% ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а у разі подання позовної заяви майнового характеру - 50% ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми

Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору" від 19.09.2013 року № 590-VII внесено зміни Закону України "Про судовий збір".

Відповідно до пп. 2 п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" за подання адміністративного позову немайнового характеру складає 0,06 розміру мінімальної заробітної плати.

Таким чином, заявнику апеляційної скарги необхідно сплатити судовий збір в розмірі 36,54 грн. (1218*0,06=73,08;73,08*50%=36,54).

Державне мито повинно бути сплачено за наступними реквізитами:

Рахунок:31217206781001

Одержувач: ГУДКСУ у м. Севастополі (Севаст) 22030001

ЄДРПОУ: 38022717

МФО: 824509

Банк одержувача: ГУДКСУ у місті Севастополі

Призначення платежу: "Судовий збір"

Код: 35188206

Номер пункту частини статті Закону України "Про судовий збір", відповідно до якого сплачується судовий збір

Згідно з частиною п'ятою статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.

Апеляційна скарга не відповідає вимогам частини шостої статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Враховуючи вищевикладене, апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, для усунення вказаного недоліку. Заявнику апеляційної скарги необхідно представити суду докази сплати судового збору за подачу апеляційної скарги в установленому законом розмірі.

Керуючись статтями 108, 189 , 205, 206 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Залишити апеляційну скаргу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в АРК без руху для усунення вказаних недоліків.

Запропонувати протягом 30 днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху надати до суду апеляційної інстанції докази про сплату судового збору.

Роз'яснити, що у випадку не усунення ним недоліків, вказаних у мотивувальній частині наявної ухвали, апеляційна скарга, у відповідності до вимог п.1 ч.3 ст.108; ч.3 ст. 189 КАС України, буде повернута.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення. Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України у порядку та в строки, встановлені статтею 212 Кодексу адміністративного судочинства України.


СуддяпідписЗ.І.Курапова


З оригіналом згідно

Суддя З.І.Курапова



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація