25.02.2014 2/111/171/2014
Справа №111/4300/13-ц
УХВАЛА
25 лютого 2014 року
Ленінський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:
судді Українець Л.І.
при секретарі Абдурамановій Л.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт Леніне цивільну справу за позовом ПАТ «Державний ощадний банк України» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до Ленінського районного суду АР Крим із позовною заявою до відповідачів про стягнення заборгованості за кредитним договором, мотивуючи вимоги тим, що внаслідок неналежного виконання відповідачами зобов'язань за договором кредитування у них виникла заборгованість у розмірі 13912,66 грн., яку вони добровільно не сплатили. Тому за захистом своїх прав позивач звернувся до суду. В ході судового розгляду позивач вимоги уточнив збільшивши позовні вимоги по пені на суму 14571 грн. 55 коп. станом на 4.02.2014року.
В судове засідання представник позивача , який діє на підставі довіреності, не з'явився, про час та місце слухання справи повідомлений належно, в письмовій заяві до суду позовні вимоги підтримав в повному обсязі по тих же підставах, просив справу розглянути в заочному провадженні.
Відповідачі ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_4, у судове засідання не з'явилися, про час та місце розгляду справи повідомлені належно, направили суду заяви про згоду з позовом та проханням справу розглянути у їх відсутності.
Відповідач ОСОБА_3 не з'явився, згідно актового запису про смерть помер ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.109).
Згідно ст. 197 ч. 2 ЦПК України у зв'язку з неявкою учасників процесу в судове засідання фіксування технічними засобами не проводилось.
Дослідивши матеріали справи в їх сукупності, суд вважає що провадження по справі в частині вимог до ОСОБА_3 слід закрити у зв'язку зі смертю відповідача- поручителя по справі, так як дані правовідносини не допускають правонаступництва.
Керуючись п.6 ч.1 ст. 205,206 ЦПК України, суд-
У Х В А Л И В:
Закрити провадження у справі в частині вимог позову ПАТ «Державний ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_4, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором, у зв'язку зі смертю відповідача ОСОБА_3.
Ухвалу може бути оскаржено до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим у м. Феодосії через Ленінський районний суд АРК шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Суддя Українець Л.І.