Єдиний унікальний № 2702/3996/12
провадження № 6/763/153/14
ГАГАРІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. СЕВАСТОПОЛЯ
УХВАЛА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27.02.2014 Гагарінський районний суд м. Севастополь у складі:
головуючого суді Батуріна А.С.,
при секретарі - Рудюк М.Р.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_2 про виправлення описки у рішенні та у виконавчому листі у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення боргу, -
В С Т А Н О В И В:
15.04.2013 року Гагарінським районним судом міста Севастополя було ухвалене рішення по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення боргу.
11.02.2014 позивачу було видано виконавчий лист.
12.02.2014 року від позивача надійшла заява про виправлення описки у рішенні та виконавчому листі, а саме - в рішенні помилково було зазначено прізвище позивача «ОСОБА_2» замість вірного «ОСОБА_2».
Сторони у судове засідання не з'явились Про час і місце судового засідання були повідомлені належним чином. Однак, неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви
Дослідивши письмові матеріали справи, суд вважає можливим виправити допущені в рішенні суду та, як наслідок, у виконавчому листі, помилки з наступних підстав.
Відповідно до ст. 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала. Особи які беруть участь у справі, повідомляються про час і місце розгляду справи.
Відповідно до ст. 369 ЦПК України, суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, а саме зазначити в рішенні та у виконавчому листі вірно прізвище позивача «ОСОБА_2», що підтверджується матеріалами справи, а саме: копією паспорту позивача.
На підставі викладеного, керуючись ст. 219, 369 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
1. Заяву позивача про виправлення описки задовольнити.
2. Внести виправлення в резолютивну частину рішення від 15.04.2013 та у виконавчий лист, виданий 11.02.2014, зазначивши вірно прізвище позивача «ОСОБА_2».
Ухвала може бути оскаржена а апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя /підпис/ А.С. Батурін
З оригіналом згідно. Ухвала не набрала чинності.
Суддя Гагарінського районного
суду м. Севастополь А.С. Батурін