ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
ДОДАТКОВА ПОСТАНОВА
Іменем України
27.02.2014 (12:24) Справа №801/5617/13-а
Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Москаленка С.А.,за участю секретаря судового засідання Токарєвої Є.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву позивача про прийняття додаткової ухвали
за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1
до Управління Пенсійного фонду України в Красногвардійському районі АР Крим,
Головного Управління Пенсійного фонду України в АР Крим,
Джанкойської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в АР Крим
про визнання протиправними та скасування вимоги і рішення,
ВСТАНОВИВ:
Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернулась до Окружного адміністративного суду АР Крим із адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Красногвардійському районі АР Крим, Головного Управління Пенсійного фонду України в АР Крим, Джанкойської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в АР Крим про визнання протиправними та скасування вимоги і рішення, спонукання до виконання певних дій.
Постановою Окружного адміністративного суду АР Крим від 21.11.2013 року адміністративний позов задоволено частково, визнати протиправним та скасовано вимогу управління Пенсійного фонду України в Красногвардійському районі Автономної Республіки Крим №ф1030 від 10.05.2013 року про сплату боргу в розмірі 201,60 грн.
17.02.2014 року до Окружного адміністративного суду АР Крим надійшла заява від позивача про прийняття додаткової постанови у справі № 801/5617/13-а якою вирішити питання про стягнення на користь позивача витрат зі сплати судового збору у розмірі 114,70 грн.
Статтею 87 КАС України встановлюється, що судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 168 КАС України суд, що ухвалив судове рішення, може за заявою особи, яка брала участь у справі, чи з власної ініціативи прийняти додаткову постанову чи постановити додаткову ухвалу у випадках, якщо судом не вирішено питання про судові витрати.
Згідно із ч. 1 ст. 94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).
Постанова суду від 21.11.2013 року, в частині позовних вимог майнового характеру, прийнята на користь позивача - фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, а саме визнано протиправним і скасовано вимогу управління Пенсійного фонду України в Красногвардійському районі АР Крим № ф1030 від 10.05.2013 року про сплату в розмірі 201,60 грн.
Проте, питання про судові витрати у постанові не вирішено.
Відповідно до квитанції № 350 від 12.06.2013 року фізичною особою - підприємцем ОСОБА_1 сплачено судовий збір за подачу адміністративного позову в частині позовних вимог майнового характеру у розмірі 114,70 грн.
Зазначена вище квитанція перевірена судом та встановлено, що вона оформлена відповідно до вимог законодавства.
На підставі викладеного, суд вважає необхідним прийняти додаткову постанову у справі, якою стягнути на користь фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1) витрати зі сплати судового збору у розмірі 114,70 грн. із Державного бюджету України.
Відтак, заява позивача про прийняття додаткового рішення підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 122, 163,168 КАС України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
1. Прийняти у справі додаткову постанову.
2. Стягнути на користь фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1) витрати зі сплати судового збору у розмірі 114,70 грн. із Державного бюджету України.
Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення. Якщо проголошено вступну та резолютивну частину постанови або справу розглянуто у порядку письмового провадження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її отримання у разі неподання апеляційної скарги.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим протягом 10 днів з дня проголошення. У разі проголошення вступної та резолютивної частини постанови або розгляду справи у порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня отримання.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.
Суддя підпис Москаленко С.А.