Судове рішення #35641935

Справа № 117/246/14-ц



У Х В А Л А

про відкриття провадження в цивільній справі


05 березня 2014 року смт. Совєтський


Суддя Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим Тощева О.О., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, -


В С Т А Н О В И В:


Приймаючи до уваги, що спір між сторонами у відповідності до положень ст. 15 ЦПК України підлягає розгляду у порядку цивільного судочинства та згідно зі ст. 109 ч. 1 ЦПК України справа підсудна Совєтському районному суду Автономної Республіки Крим, позовна заява подана особою, яка має цивільну процесуальну дієздатність та оформлена і відповідає вимогам ст. 119, 120 ЦПК України, підстав для відмови у відкритті провадження у справі чи для повернення позовної заяви не убачається, тому вважаю за можливе відкрити провадження у справі та призначити попереднє судове засідання.

Керуючись ст.ст. 11, 15, 109 ч. 1, 119, 120, 122, 209, 210 ЦПК України, суддя -


У Х В А Л И В:


Відкрити провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

Призначити по справі попереднє судове засідання на 13 березня 2014 року об 11 годині у приміщенні Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим, за адресою: АР Крим, Совєтський район, смт. Совєтський, вул. 30 років Перемоги, б. 19, каб. № 7.

Копію ухвали про відкриття провадження по справі невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, крім цього, відповідачу надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

У разі невизнання відповідачем позову запропонувати йому в строк до розгляду справи подати суду письмові заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують заперечення, при цьому роз'яснити, що у своїх запереченнях він має право посилатись на незаконність вимог позивача, їх необґрунтованість, відсутність у позивача права на звернення до суду або наявність перешкод для відкриття провадження у справі.

Попередити сторін, що з метою обґрунтування своїх вимог або заперечень вони зобов'язані подати свої докази суду до або під час судового засідання. Докази подані з порушенням цих вимог не приймаються судом, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.

Крім того, довести до відома сторін, що до або під час судового засідання, вони зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.

Роз'яснити сторонам, що вони мають рівні процесуальні права та обов'язки, при цьому особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

Окрім цього, позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов. На будь-якій стадії цивільного процесу сторони можуть укласти мирову угоду.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк та порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає. При цьому, подання апеляційної скарги не перешкоджає продовженню розгляду справи судом.


Суддя:







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація