Судове рішення #35492765


АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Справа 11-кп/793/374/13 Головуючий у І інстанції

Чечот А.А.

Категорія:

Доповідач: Іваненко І. В.


УХВАЛА

про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду


11 листопада 2013 р. м. Черкаси

суддя апеляційного суду Черкаської області Іваненко І.В., розглянувши матеріали кримінального провадження № 11-кп/793/374/13 за апеляційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Соснівського районного суду м. Черкаси від 12 вересня 2013 року, яким ОСОБА_2 та ОСОБА_3 визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, -

в с т а н о в и в :

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси від 12 вересня 2013 року ОСОБА_2, ОСОБА_3 визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України та призначено покарання ОСОБА_2 у вигляді 4 років позбавлення волі, ОСОБА_3 - із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі.

На вказаний вирок від обвинуваченого ОСОБА_2 надійшла апеляційна скарга, яка відповідає вимогам ст.396 КПК України.

Ухвалою від 01 листопада 2013 року відкрито апеляційне провадження за даною апеляційною скаргою.

Відповідно до ст. 401 КПК України проведена необхідна підготовка до апеляційного розгляду зазначеного кримінального провадження, а саме: учасникам судового провадження надіслані копії ухвали від 01.11.2013р. про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги, інформацією про їхні права та обов'язки, а також їм встановлено строк до 11.11.2013 року, на протязі якого можуть бути подані заперечення на апеляційні скарги.

Учасникам судового провадження запропоновано подати нові докази, на які вони посилаються, можливе витребування їх судом за клопотанням особи, яка подала апеляційну скаргу, вирішення клопотання щодо обрання, зміни або скасування запобіжного заходу та інших питань, необхідних для апеляційного розгляду.

Враховуючи викладене, підготовка до апеляційного розгляду справи закінчена.

На підставі викладеного та керуючись ст.401 КПК України,

у х в а л и л а:

Призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження за апеляційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Соснівського районного суду м. Черкаси від 12 вересня 2013 року, яким ОСОБА_2 та ОСОБА_3 визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України на 10 годину 00 хвилин 19 листопада 2013 року.

В судове засідання викликати прокурора, обвинувачених ОСОБА_2, ОСОБА_3 з СІЗО, захисника, потерпілого та його представника.

Запобіжний захід ОСОБА_2 залишити у вигляді тримання під вартою.

Запобіжний захід ОСОБА_3 залишити у вигляді тримання під вартою.

Копію даної ухвали направити учасникам судового провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя: І. В. Іваненко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація