Справа№436/276/14ц
Провадження №2о/436/15/14
У Х В А Л А
про залишення заяви без руху
07 лютого 2014 року суддя Кам'янобрідського районного суду м. Луганська ТЕМНІКОВА А.О., розглянувши заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа Департамент з питань праці та соціального захисту населення Луганської області, ОСОБА_2 про встановлення опіки та призначення опікуном, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернулася до Кам'янобрідського районного суду м. Луганська з заявою про встановлення опіки та призначення її опікуном над недієздатним сином ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Зазначена заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Згідно ст. 119 ЦПК України, позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої позовні вимоги, та зазначення доказів, які підтверджують кожну обставину.
Відповідно до ст. 11 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст.241 ЦПК України суд, ухвалюючи рішення про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи чи визнання фізичної особи недієздатною, встановлює над нею відповідно опіку або піклування і за поданням органу опіки та піклування призначає їй піклувальника чи опікуна.
Згідно ст. 60 ЦК України суд встановлює опіку над фізичною особою у разі визнання її недієздатною і призначає опікуна за поданням органу опіки та піклування.
В обґрунтування заяви ОСОБА_1 посилається на те, що 28.01.2014 року вона звернулася до Департаменту з питань праці та соціального захисту населення Луганської області із заявою про надання до суду подання про призначення її опікуном над недієздатним сином.
Проте, матеріали справи не містять подання Департаменту з питань праці та соціального захисту населення Луганської області, щодо доцільності встановлення опіки та призначення заявниці опікуном над недієздатним ОСОБА_3
Суд вважає зазначені недоліки суттєвими, такими, що перешкоджають відкриттю провадження у справі.
Відповідно до ч.3 ст.235 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених ЦПК України.
Згідно зі ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Керуючись ст.121 ЦПК України, суддя,-
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа Департамент з питань праці та соціального захисту населення Луганської області, ОСОБА_2 про встановлення опіки та призначення опікуном залишити без руху.
Запропонувати позивачу виправити указані в ухвалі суду недоліки у строк, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали, та роз'яснити, що в іншому випадку заява вважатиметься неподаною і буде повернута позивачу.
Ухвала про залишення позовної заяви без руху оскарженню не підлягає.
СУДДЯ: А.О. ТЕМНІКОВА