Справа № 246/117/14-ц
У Х В А Л А
17 лютого 2014 року смт. Тельманове
Суддя Тельманівського районного суду Донецької області Ковальов І.П., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу,
В С Т А Н О В И В:
05 лютого 2014 року ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про скасування судового наказу, вказуючи на те, що 01.07.2013 року за заявою ОКП "Донецьктеплокомуненерго" Тельманівським районним судом Донецької області було видано судовий наказ по цивільній справі за №246/886/13-ц про стягнення з неї на користь ОКП "Донецьктеплокомуненерго" боргу за теплову енергію в сумі 6503,50 гривень та судові витрати у сумі 114,70 гривень. Оскільки заявниця працює педагогом в «Тельманівський дошкільний навчальний заклад «Катруся» то має пільги по оплаті послуг, як педагогічний працівник. Крім того, власницею квартири за вказаною адресою є не лише заявниця а і її чоловік, що підтверджується копією свідоцтва про право власності на житло. Коли судовий наказ набрав законної чинності, заявниця знаходилась у відпусці та була відсутня за місцем мешкання, копію судового наказу отримала 31.01.2014 року. Тому звернулася до суду і просить скасувати судовий наказ.
Згідно довідки № 2 від 04.02.2014 працює педагогічним працівником в комунальному закладі «Тельманівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу «Катруся» Тельманівської селищної ради Донецької області з 01.08.1986 року по теперішній час на посаді вихователя логопедичної групи.
Згідно довідки № 3 від 04.02.2014 року року виданої Тельманівським дошкільним навчальним закладом «Катруся», про те, що ОСОБА_1, в період з 22 липня 2013 року по 15 серпня 2013 року знаходилася у щорічній відпустці.
Згідно ст. 105 ЦПК України боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі. У заяві про скасування судового наказу має бути зазначено: найменування суду, в який подається заява; ім'я (найменування) стягувача та боржника, а також ім'я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження; наказ, що оспорюється; посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача; посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача; перелік документів, що додаються до заяви. Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.
Суд, розглянувши дану заяву та матеріали справи, вважає що судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 на користь ОКП "Донецьктеплокомуненерго" боргу за теплову енергію у розмірі 6503,50 гривень, та суму судового збору у розмірі 114,70 гривень підлягає скасуванню, враховуючи, що із наведених доказів вбачається спір про право.
Відповідно до ст. 105-1 ч.8 п.2 ЦПК України, за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу суд має право скасувати судовий наказ та роз'яснити, що заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.
Керуючись ст. 105, 105-1 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу - задовольнити.
Судовий наказ № 246/886/13-ц від 01 липня 2013 року, виданий Тельманівським районним судом Донецької області за заявою ОКП "Донецьктеплокомуненерго" про стягнення з ОСОБА_1 боргу за теплову енергію у розмірі 6503,50 гривень та суму судового збору у розмірі 114 гривень 70 копійок - скасувати.
Роз'яснити стягувачу, що заявлені ним вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя