Судове рішення #35421922

УКРАЇНА

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Справа № 212/5667/13-кСуддя 1 інстанції Ваврушак Н.М.

Номер провадження 11-кп/774/314/К/13Суддя-доповідач Чумак Н. О.


У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження


"08" листопада 2013 р. м. Кривий Ріг




Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Дніпропетровської області Чумак Н. О. , ознайомившись з апеляційною скаргою прокурора на ухвалу Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу від 23 жовтня 2013 року у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.286 ч.1 КК України, -



ВСТАНОВИВ:


Апеляційна скарга, згідно ст. 395 КПК України подана без пропуску строків та відповідає вимогам ст. 396 КПК України, тому першкод, зазначених у ст. 399 КПК України для розгляду апеляційної скарги в суді апеляційної інстанції не має.

Керуючись ст. 398 КПК України, суд -


УХВАЛИВ:


Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою прокурора на ухвалу Жовтневого районного суду м. Кривого Рогу від 23 жовтня 2013 року у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.286 ч.1 КК України.


Встановити учасникам кримінального провадження строк до 20 листопада 2013 року, протягом якого вони можуть надати заперечення на апеляційну скаргу, які б відповідали вимогам ч.2 ст. 402 КПК України.


Копію ухвали та апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами, надіслати учасникам кримінального провадження.



Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя апеляційного суду

Дніпропетровської області Н.О. Чумак



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація